Rotho Babydesign WC sedátko TOP swedish rose

Rotho Babydesign WC sedátko TOP swedish rose

Rotho Babydesign WC sedátko TOP swedish rose

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nočníky a schůdky na WC
Dodavatel:Rotho Babydesign
Cena:476.00 Kč
Rotho Babydesign WC sedátko TOP swedish rose 2,75 (55%) 27 hodnocení

Kvalita od Rotho Babydesign je tu pro rodiče a děti již přes 10 let. Bezpečnost a pohodlí miminka mají přitom nejvyšší prioritu. Detaily: Stylové WC sedátko z TOP kolekce od Rotho Babydesign Stylové linie s efektivním leskem a strukturovanými plochami Anatomicky a ergonomicky tvarované Snadná montáž a vhodné ke všem běžným záchodům Matný povrch zabrání přilepení jemné pokožky dětského zadečku Dvojitá ochrana proti šplíchání Protiskluzové nožičky Rozměry: Šířka x délka x výška 26,5 x 34,7 x 13,2 cm Snadné čištění: snadné omytí teplou mýdlovou vodou vyrobeno z kvalitního, recyklovatelného polypropylenu robustní Protiskluzové nožičky


 • Bumbo Toalety Trainer Aqua
  Bumbo Toalety Trainer Aqua

  S Bumbo ® Toilet Trainer se vaše dítě přestane bát velkého záchodu. Ergonomicky tvarovaný nástavec a měkký materiál zajišťují maximální bezpečnost a pohodlí pro..

  500.00 Kč
 • Rotho Baby design WC sedačka TOP nebesky modrá
  Rotho Baby design WC sedačka TOP nebesky modrá

  Krásně navržená toaletní stolička z designu Rotho Baby v exkluzivních barvách je ideálním společníkem pro vaše dítě při přechodu z dětského hrnce na toaletu pro..

  431.00 Kč
 • bébé-jou ® WC sedátko de Luxe Leopard Blue
  bébé-jou ® WC sedátko de Luxe Leopard Blue

  WC sedátko De Luxe je nastavitelné pro jakoukoli toaletu a vy nebo vaše dítě si ho snadno nasadíte. Pohodlné sezení a protiskluzový kroužek zajišťují, že sedátko zůstane..

  426.00 Kč


Hledáte Sedátka na WC? V sekci péče | nočníky a schůdky na wc je možné objevit jedinečné rotho babydesign wc sedátko top swedish rose!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt