Rotho Babydesign dětský nočník TOP Xtra lagoon bílý

Rotho Babydesign dětský nočník TOP Xtra lagoon bílý

Rotho Babydesign dětský nočník TOP Xtra lagoon bílý

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nočníky a schůdky na WC
Dodavatel:Rotho Babydesign
Cena:704.00 Kč
Rotho Babydesign dětský nočník TOP Xtra lagoon bílý 5 (100%) 21 hodnocení

Inovativní dětský nočník Rotho Babydesign v exkluzivních barvách s perleťovým efektem je pro vaše dítě důležitým nástrojem při opouštění plen. Zejména v počáteční fázi mohou být vaše děti motivovány hravou formou tím, že na nočník posadí panenky a plyšová zvířata. Postupně napodobují chování dospělých a je podporována kontrola tělesných funkcí a rozvoj rovnováhy. Nočník má odnímatelný nástavec, který usnadňuje vyprazdňování a zabraňuje sevření malých prstů díky pevnému zajišťovacímu mechanismu. Protiskluzová noha s praktickými opěrkami poskytuje pevné držení, pohodlnou loketní opěrku a vysoké opěradlo pro pohodlí a ochranu proti vyšplíchnutí. Díky matné povrchové struktuře se jemná pokožka dítěte nepřilepí - pro pohodlný trénink na nočník. Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu testovaného na chemickou bezpečnost, který zaručuje dlouhou životnost. Exkluzivní dětský nočník lze ideálně kombinovat se speciálně vyvinutým dětským umyvadlem „Kiddy Wash“ pro trénování nezávislého mytí rukou po použití toalety, dokud naši nejmenší nedosáhnou do normálního umyvadla. Chytrá řešení pro rodiče a děti - Německá značka Rotho Babydesign vyvíjí vysoce kvalitní a inovativní výrobky již více než 15 let a je spolehlivým hráčem v oblasti péče o děti a miminka. První krok: 18 až 36 měsíců Zejména v počáteční fázi přechodu z plenek je dětský nočník důležitým nástrojem. Od 18. měsíce života může být použit všude tam, kde se dítě cítí pohodlně a je prvním krokem přechodu od plen k toaletě. Měl by se používat, dokud není rovnováha a kontrola nad tělesnými funkcemi dostatečně vyvinutá. Druhý krok: Nácvik na toaletu (od 24 měsíců) Pokud dítě samo udržuje rovnováhu a je schopno ovládat své tělesné funkce, je to optimální čas na přechod z nočníku na toaletu. Snižuje možnost otevření toalety a strach vašeho dítěte, že do ní spadne. Použitím stoličky je možné samostatně dosáhnout toalety a při sezení se mohou nohy pohodlně opřít. Detaily: Moderní dětský nočník z TOP dětské koupací kolekce od Rotho Babydesign Stylové linie s efektivním leskem a strukturovanými plochami Exkluzivní barva umělé hmoty se speciálním perlovým efektem ergonomický a pohodlný: ergonomický tvar s extra vysokou opěrkou Ideální pro snadný a bezproblémový přechod z plenek na toaletu. dvojitá ochrana proti ostříkání matný povrch zabraňuje přilepení pokožky úchop v zadní části pro snadné čištění Snadné čištění omýt teplou mýdlovou vodou Robustní, tlustostěnné a dlouhotrvající kvalita Část TOP koupací kolekce - Trénování na toaletu - ve 2 krocích! Technické detaily: Vzor: Lagoon / bílý Rozměry délka x šířka x výška: 40 x 34 x 32 cm Materiál: Polypropylen


 • altabebe nočník deluxe bílý
  altabebe nočník deluxe bílý

  Altabebe nočník Deluxe je ergonomický nočník s hygienickým krytem. Má anatomicky měkké sedátko s ochranou proti stříkající vodě a integrovanou zásuvku na čisticí..

  556.00 Kč
 • Rotho Baby design TOP nočník lagunový
  Rotho Baby design TOP nočník lagunový

  Vysoce kvalitní dětský hrnec z designu Rotho Baby v exkluzivních barvách s perleťovým efektem je pro vaše dítě důležitou pomůckou při vyřizování plen ze zvyku a..

  514.00 Kč
 • My Carry Potty Travel nočník modrá od 18. měsíce
  My Carry Potty Travel nočník modrá od 18. měsíce

  My Carry Potty je jediný nočník, jaký bude vaše batole kdy potřebovat. My Carry Potty byla vynalezena a navržena matkou, aby pomohla s výzvami nočníkového tréninku. Je..

  1037.00 Kč
 • BIG Nočník s volantem
  BIG Nočník s volantem

  Nočník Potty Číslo výrobku: 800056801 Nyní je chození na nočník zábava. Nočník ve stylu BIG-BOBBY-AUT je tu! Je vše hotovo? Zatroubím na mámu, ať mě jde sundat...

  438.00 Kč
 • luppee Dětský nočník WHALE v zelenébílé barvě
  luppee Dětský nočník WHALE v zelenébílé barvě

  Naučit se samostatně chodit na záchod je mnohem snazší, pokud k tomu nočník dítě vybízí. Jakmile vaše dítě uvidí nočník luppee ve tvaru velryby, bude chtít sedět..

  571.00 Kč
 • babyJem Baby WC Trainer - Nočník modrá
  babyJem Baby WC Trainer - Nočník modrá

  Čisté, bezpečné a pohodlné s BabyJem Potty. Nočník kombinuje pohodlí a bezpečnost dětské židle s výhodami omyvatelného nočníku. Zpočátku nočník působí jako sedadlo..

  446.00 Kč
 • LUPPEE WHALE dětský nočník v šedé barvě
  LUPPEE WHALE dětský nočník v šedé barvě

  Naučit se samostatně chodit na toaletu je mnohem snazší, pokud vás nočník povzbudí k tomu, aby to dělalo. Jakmile vaše dítě uvidí nočník LUPPEE ve tvaru velryby, bude si..

  647.00 Kč


Hledáte Nočníky? V sekci péče a schůdky na wc je možné objevit jedinečné rotho babydesign dětský nočník top xtra lagoon bílý!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt