SUNLIGHT Leštidlo do myčky 500 ml

SUNLIGHT Leštidlo do myčky 500 ml

SUNLIGHT Leštidlo do myčky 500 ml

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyně a jídelny
Dodavatel:Sunlight
Cena:69.00 Kč
SUNLIGHT Leštidlo do myčky 500 ml 4 (80%) 15 hodnocení

Sunlight Leštidlo do myčky zabraňuje vzniku skvrn a šmouh, které by mohly být chybičkou na kráse vašeho nádobí a zároveň mu dodává diamantový lesk. Hodí se také na preventivní pročištění myčky jednou za měsíc. Nová Značka Sunlight nabízí kompletní řadu přípravků s dvojitou čistící sílou nejen pro zářivě čisté nádobí ale i myčku na nádobí. Vysoká účinnost přípravků Sunlight je dána unikátním složením obohaceným o extrakt z citrónu a účinné čistící složky. Odborné znalosti značky Cif, která je odborníkem na čistotu, jsou také zárukou čistících schopností přípravků Sunlight.


 • FINISH Quantum Max 36 ks – tablety do myčky
  FINISH Quantum Max 36 ks – tablety do myčky

  Čisté nádobí je samozřejmostí každé domácnosti. Vyzkoušejte proto tyto tablety do myčky na nádobí, které přináší oslnivou čistotu a lesk. Sklenice si déle udrží..

  209.90 Kč
 • FINISH All-in-1 Max Lemon 80 ks – tablety do myčky
  FINISH All-in-1 Max Lemon 80 ks – tablety do myčky

  Finish tablety All-in-1 Lemon s vůní citronu ve větším ekonomickém balení v sobě skrývají nejen dokonalou mycí funkci, a to i při nízkých teplotách, ale fungují i jako..

  309.90 Kč
 • FINISH Classic 60 ks – tablety do myčky
  FINISH Classic 60 ks – tablety do myčky

  Tyto tablety jsou praktickým pomocníkem pro každodenní mytí špinavého nádobí. Obsahují kuličku Powerball, která má funkci, jako byste nádobí nechali několik hodin..

  179.90 Kč
 • FINISH All-in-1 Max Soda 80 ks – tablety do myčky
  FINISH All-in-1 Max Soda 80 ks – tablety do myčky

  Mycí tablety Allin1 Max jsou vylepšené o čistící účinky sody. Tablety si tak hravě poradí se silně znečištěnými hrnci či nádobí se zaschlými zbytky jídla. Současně..

  309.90 Kč
 • FINISH All-in-1 Max Soda 48 ks – tablety do myčky
  FINISH All-in-1 Max Soda 48 ks – tablety do myčky

  Mycí tablety Allin1 Max jsou vylepšené o čistící účinky sody. Tablety si tak hravě poradí se silně znečištěnými hrnci či nádobí se zaschlými zbytky jídla. Současně..

  189.90 Kč
 • FINISH All-in-1 Max 48 ks – tablety do myčky
  FINISH All-in-1 Max 48 ks – tablety do myčky

  Tablety All in One Max mají výborné odmašťovací schopnosti a hravě si poradí s odstraněním zaschlých zbytků jídla i čajových skvrn. Kapsle od značky Finish přináší..

  189.90 Kč
 • FINISH Quantum Max Lemon 36 ks – tablety do myčky
  FINISH Quantum Max Lemon 36 ks – tablety do myčky

  Tablety Finish Quantum Max s vůní citronu jsou nejvyšší řadou tablet Finish. Poradí si s veškerou mastnotou, nečistotami, fungují i jako sůl a leštidlo, pečují i filtr..

  209.90 Kč


Hledáte Myčky – příslušenství? V sekci dům a zahrada | kuchyně a jídelny | kuchyňské spotřebiče – příslušenství je možné objevit jedinečné sunlight leštidlo do myčky 500 ml!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt