Schardt nástěnná police Zirbe

Schardt nástěnná police Zirbe

Schardt nástěnná police Zirbe

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Schardt
Cena:2781.00 Kč
Schardt nástěnná police Zirbe 2,25 (45%) 25 hodnocení

Nástěnná police Schardt je vyrobena z přírodní masivní borovice švýcarské a lze ji použít jako úložný povrch. Technické údaje: Barva: přírodní Materiál: masivní švýcarská borovice, přírodní Rozměry: šířka x hloubka x výška 76 x 16 x 22 cm 1 skladovací police


 • Geuther Nástěnná police Marit
  Geuther Nástěnná police Marit

  Díky své elegantní eleganci je Marit jedním z moderních nejelegantnějších dětských pokojů v domě Geuther. Elegantně chromované chodidla podtrhují charakter moderního..

  1379.00 Kč
 • roba Univerzální nástěnná police bílá
  roba Univerzální nástěnná police bílá

  Tato univerzální nástěnná police roba s úložným prostorem 90 cm je ideální pro uložení drobných doplňků nebo dekorací. Prostředky pro péči, pleny nebo kombinézu,..

  1664.00 Kč
 • Nástěnná deska Schardt Dream
  Nástěnná deska Schardt Dream

  Prostě to pravé pro malé darebáky! Místnost z masivního dřeva s frézováním motivů. Dětský vysněný pokoj v masivní borovici splňuje ekologické podmínky díky..

  1658.00 Kč
 • police na zeď Schardt NORDIC DRIFTWOOD
  police na zeď Schardt NORDIC DRIFTWOOD

  SCHARDT Nordic Driftwood regál na stěnu Velmi pěkná! Tato dětská série nábytku Vám ukazuje krásnou kombinaci kontrastu v barvě Vašeho výběru, s dekorací dřeva Driftwood..

  1683.00 Kč
 • Kids Concept ® Nástěnná police 60x22 cm Saga přírodní bílá
  Kids Concept ® Nástěnná police 60x22 cm Saga přírodní bílá

  Police v nadčasovém provedení Design . Dokonalá police na všechny vaše oblíbené knihy. Zde si vaše dítě může uložit všechny své oblíbené knihy a příběhy.Kdo by..

  780.00 Kč
 • Kids Concept Nástěnná police 50 x 15 cm meruňka
  Kids Concept Nástěnná police 50 x 15 cm meruňka

  Úspěšný koncept se stal klasikou: Koncept nábytku STAR tvoří neutrální základnu pro design dětských a dětských pokojů. Díky svému jasnému designu bez ozdobných prvků..

  990.00 Kč
 • Nástěnná police Schardt Miami Gray
  Nástěnná police Schardt Miami Gray

  Řada Miami je řada dětského nábytku v různých barvách. Série Miami představuje nadčasový design a praktické uspořádání jednotlivých kusů nábytku. Dětský pokoj pro..

  1621.00 Kč
 • Geuther police Wave Pastell
  Geuther police Wave Pastell

  Wave Pastell - barevné linie Dětský pokoj Wave Pastell v jemných barvách přivítá malého snílka a princeznu ve velkém světě. . . . Detaily: Barva těla: Dekor bílá Barva..

  1669.00 Kč


Hledáte Nástěnné police? V sekci dětský pokoj | nábytek | regály a police je možné objevit jedinečné schardt nástěnná police zirbe!
© 2022 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt