Smoby Bubble go Original

Smoby Bubble go Original

Smoby Bubble go Original

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:Smoby
Cena:3039.00 Kč
Smoby Bubble go Original 3,75 (75%) 15 hodnocení

Bubble Go Original je vhodný pro motorický vývoj dítěte, skutečného všestranného hráče: jedná se o herní stanici, kočárek, skluzavku a dětskou chůzi vše v jednom. Od tohoto šestého měsíce tento batole - přátelský speedster doprovází mladé lidi, aby se stali krok za krokem mobilními. Bezpečnostní zařízení, která již nepotřebujete, lze postupně odstranit v souladu s vývojem dítěte. Ať už jako praktický tlačný vozík pro vzrušující výlety, nebo jednoduše pro sezení a hraní, Bubble Go Original je skutečný všestranný vůz s bezpečnostní hranou bez okrajů, pohodlným sedákem s nastavitelným opěradlem, široké stupačky a odnímatelná tyč. V této fázi speciální sklopný mechanismus usnadňuje otevírání a zavírání bezpečnostní lišty a zvuková houkačka se třemi vtipnými zvuky poskytuje spoustu zábavy. Je-li touha stát na vlastních nohách velká, věrný společník se dokonce stane chůzí. První kroky je možné praktikovat pomocí držadla na opěradle. Okolo svých prvních narozenin lze ochrannou lištu vyjmout několika jednoduchými kroky a nejmenší mohou začít samostatně. Podrobnosti: rozměry: 70 x 51 x 62 cm Věk: od 6 měsíců O Smoby: Smoby Toys jako jeden z nejznámějších francouzských výrobců hraček ví, co dělá děti šťastnými a rodiči šťastnými - inovativní hračky, které pomáhají malým objevovat a trénovat jejich vlastní schopnosti, barevné a plné nápadů. Protože se rodí průzkumníci! Rozumí a prožívají svět prostřednictvím hry a experimentování. To je důvod, proč jsou bezpečné hračky vhodné pro věk. Smoby Toys je odborník na vyzkoušené hračky na špici vzdělávacího výzkumu, od kojenců až po školáky. Ale nejdůležitější věc je: Hrát s produkty Smoby je prostě zábava!


 • Rolly Toys FERBEDO posuvná policie
  Rolly Toys FERBEDO posuvná policie

  Malí policisté a policistky jsou vždy prvními, kteří dorazili na místo nehody s posuvnou policí - není divu, s nádherným modrým světlem se skutečnou sirénou. V případě..

  2314.00 Kč
 • bikestar Premium dětské odrážedlo 10 červené
  bikestar Premium dětské odrážedlo 10 červené

  BIKESTAR® Premium bezpečné dětské odstrkovací kolo pro malé dobrodruhy od 2 let. Podrobnosti: Výška sedla: cca 30-37 cm Výška řídítek: cca 43-49 cm Hmotnost: cca 4,4 kg..

  2507.00 Kč
 • KaZAM® - odrážedlo V2S pink
  KaZAM® - odrážedlo V2S pink

  Super skvělé odrážedlo: Unikátní a patentovaný trendy design Footrest. Opěrka nohou Kazam je umístěna přímo tam, kde spočívá rovnováha a těžiště. Malý řidič tak..

  2044.00 Kč
 • ROLLY TOYS rollyMinitrac Dumper JCB 135646
  ROLLY TOYS rollyMinitrac Dumper JCB 135646

  Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 135646 • S předním vyklápěcím prostorem • ergonomická forma s prohlubní na koleno • Stabilní řízení nápravy..

  1773.00 Kč
 • Kinderkraft - balanční odrážedlo UNIQ medovážlutá
  Kinderkraft - balanční odrážedlo UNIQ medovážlutá

  Pro děti od 2 roku. Díky výškově nastavitelnému sedátku si může Vaše dítě užít mnoho let na odrážedle Uniq. Výrobek se vyznačuje bezpečnou konstrukcí a robustním..

  1209.00 Kč
 • bikestar Mountain Dětský běžecký motocykl 12 černý
  bikestar Mountain Dětský běžecký motocykl 12 černý

  Dětské kolo BIKESTAR® pro malé dobrodruhy od 3 do 4 let v krásné černé barvě. Detaily: Robustní a vícevrstvý trubkový ocelový rám s rázem -odolný kovový povlak..

  2848.00 Kč
 • PUKY odrážedlo LR Light oranžová
  PUKY odrážedlo LR Light oranžová

  Odrážedla PUKY jsou ideálním doplňkem klasických koloběžek a současně skvělým předstupněm prvního kola. Vyznačují se nízkým nástupem a ergonomií vhodnou pro děti...

  3790.00 Kč
 • smarTrike Skládací běžecké kolo červené
  smarTrike Skládací běžecké kolo červené

  Evoluční skládací kolo Balance! Děti od 2 let se učí udržovat rovnováhu dříve, než mohou pedál kopnout. Tímto tréninkem rovnováhy - a koordinačních schopností nemají..

  1895.00 Kč


Hledáte Odrážedla? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné smoby bubble go original!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt