Smoby Tefal Evo Gourmet Kitchen

Smoby Tefal Evo Gourmet Kitchen

Smoby Tefal Evo Gourmet Kitchen

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Smoby
Cena:4535.00 Kč
Smoby Tefal Evo Gourmet Kitchen 4,75 (95%) 17 hodnocení

Dětská kuchyně Tefal Evo Gourmet, která s vámi roste! Díky výškově nastavitelné pracovní desce lze elegantní kuchyni přizpůsobit velikosti dítěte. Jednoduše položte dva přední panely na nohy a pracovní deska roste z 50 na 58 cm. Mimořádně robustní hrací kuchyně přesvědčí troubou s odnímatelným roštem, lednicí se strojem na kostky ledu, sporákem s funkcí Bubble-water, kde voda po stisknutí tlačítka bublinkuje, umyvadlo s kohoutek s funkcí čerpadla, elektronická mikrovlnná trouba i odsávací ventilátor s integrovaným strojem na espresso a různými kartami. Kromě toho existuje mnoho podrobných doplňků, jako jsou třepačky soli a pepře se zvukem „cvaknutí“, Kouzelná palačinka na otáčení palačinek, nádobí a příborů a různé obaly na hraní potravin. Těstoviny citlivé na teplotu změní barvu, jakmile ji vložíte do hrnce studené vody hůlku mrkve lze „nakrájet“ na jednotlivé plátky. Všech 43 doplňků tvoří nádobí, kelímky a skleničky a malý jídelní kout se stolicí. Podrobnosti: Rozměry: 134 x 44 x 101 cm vč. 43 příslušenství Věk: od 3 let Hlavy nahoru! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!


 • Smoby Tefal Evo Gourmet Kitchen
  Smoby Tefal Evo Gourmet Kitchen

  Dětská kuchyně Tefal Evo Gourmet, která s vámi roste! Díky výškově nastavitelné pracovní desce lze elegantní kuchyni přizpůsobit velikosti dítěte. Jednoduše položte..

  4535.00 Kč
 • Kidkraft® kuchyně Uptown v barvě espreso
  Kidkraft® kuchyně Uptown v barvě espreso

  Naše kuchyně Uptown v barvě espreso je moderní a šik - přesně to pravé pro malé kuchaře Tato dřevěná kuchyně nabízí řadu detailů, jako jsou chytrý telefon a tabule s..

  5654.00 Kč
 • Janod dětská dřevěná kuchyňka Macaron Maxi Cooker 06567 růžová
  Janod dětská dřevěná kuchyňka Macaron Maxi Cooker 06567 růžová

  Velká dřevěná kuchyňka s 5 částmi příslušenství Jemné moderní vybarvení v růžové. Přesně jako maminka-připravíš chutné pokrmy pro své kamarády a staneš se..

  1870.00 Kč
 • Janod® kuchyňka Happy Day 06564 zeleno-žlutá
  Janod® kuchyňka Happy Day 06564 zeleno-žlutá

  Přesně jako maminka a tatínek-připravíš chutné pokrmy pro své kamarády a staneš se skutečným šofkuchařem! Se světelnou a zvukovou funkcí a 7 díly příslušenství. V..

  3199.00 Kč


Hledáte Kuchyňky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné smoby tefal evo gourmet kitchen!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt