Steiff plenka na plaváná black iris

Steiff plenka na plaváná black iris

Steiff plenka na plaváná black iris

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská móda
Dodavatel:Steiff
Cena:523.00 Kč
Steiff plenka na plaváná black iris 3,5 (70%) 26 hodnocení

Exkluzivní dětská móda od společnosti Steiff! Pro děti je to nejlepší, co je pro vás dobré - tato Steiffova filozofie se odráží také v dětské módě. Sofistikovaná kolekce oblečení s klasickým designem a lichotivými barvami. I ti nejmenší surfaři si užívají výlety do bazénu nebo do moře v této měkké plence. Měkký elastický pas a pružné manžety zajišťují pohodlné nošení a dávají plenám pevné držení i při hraní a dovádění s rodiči. Jemné membránové obložení zabraňuje možnému úniku a dalším nehodám současně. Ochrana proti UV záření 50+ zvyšuje potěšení. Pruhy v klasické tmavě modré přidat roztomilý retro šik. Motiv medvídka s kotvou doprovází vašeho malého k prvním velkým letním dobrodružstvím. Pojďme jít ! Podrobnosti o produktu: materiál: 85% polyester, 15% spandex Lze prát do 30 ° C


  • Playshoes UV ochrana plenkové kalhoty květiny
    Playshoes UV ochrana plenkové kalhoty květiny

    Značková kvalita od domu Playshoes Dětské plenkové kalhotky s ochranou proti UV záření 50+, ideální pro pobyt na slunci. S tímto skvělým oblečením je vaše dítě dobře..

    446.00 Kč


Hledáte Koupací pleny? V sekci móda | dětská móda | móda k vodě je možné objevit jedinečné steiff plenka na plaváná black iris!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt