TFK Duo X Carrycot Hluboká korba Tango Red

TFK Duo X Carrycot Hluboká korba Tango Red

TFK Duo X Carrycot Hluboká korba Tango Red

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí
Cena:4999.00 Kč
TFK Duo X Carrycot Hluboká korba Tango Red 4 (80%) 20 hodnocení

Pro perfektní komfort z jízdy. Vhodná pro kočárky Twin Trail a Twin Adventure. Díky nosnosti 15 kg je možné ji používat mnohem déle, než standardní korbu. Velmi snadno přenastavíte hlubokou korbu na sportovní nástavbu. Pro nastavení nožiček se používá zipový mechanismus a pro nastavení zad popruh. Vlastnosti: multifunkční hluboká korba pro kočárky lze použít jako hlubokou korbu, sportovní sedák nastavitelná zádová opěrka Airgo vložka 5bodový bezpečnostní pás ramenní polstrování součástí hluboké korby je adaptér na kočárek TFK


 • TFK Joggster Sport 2 Tango Red
  TFK Joggster Sport 2 Tango Red

  Joggster Sport 2 je králem sportovních aktivit celé rodiny. Je nepřekonatelný na jakémkoliv terénu. Lehká konstrukce umožňuje jeho použití i v nejnáročnějším terénu...

  17999.00 Kč
 • ERGOBABY Metro Hluboký díl Black
  ERGOBABY Metro Hluboký díl Black

  Klasický kočárek na ultra kompaktním podvozku. Ergobaby Metro hluboký díl poskytuje pohodlnou a plně rovnou polohu pro novorozence. Tento doplněk je kompaktní s podvozkem..

  2999.00 Kč
 • EASYWALKER Kočárek sportovní Harvey2 Stone Grey Easywalker
  EASYWALKER Kočárek sportovní Harvey2 Stone Grey Easywalker

  Seznamte se s kočárkem Harvey, který sbírá ocenění za své jízdní vlastnosti a lehkost používání. Harvey2 je vhodný do každého terénu a byl navržen pro rodiče,..

  17999.00 Kč
 • KINDERKRAFT Kombinovaný kočárek 2v1 Veo – BlackGrey
  KINDERKRAFT Kombinovaný kočárek 2v1 Veo – BlackGrey

  Kombinovaný kočárek VEO s příslušenstvím. Funkce: Hluboký a sportovní kočárek v jednom Dvě úrovně funkce tlumení nárazů Hliníková a odolná konstrukce Snadné a..

  8299.00 Kč


Hledáte Dětské kočárky? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí je možné objevit jedinečné tfk duo x carrycot hluboká korba tango red!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt