TOBI Babybay Maxi přístavná postýlka eko dřevo nelakovane

TOBI Babybay Maxi přístavná postýlka eko dřevo nelakovane

TOBI Babybay Maxi přístavná postýlka eko dřevo nelakovane

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Babybay
Cena:4656.00 Kč
TOBI Babybay Maxi přístavná postýlka eko dřevo nelakovane 2,5 (50%) 31 hodnocení

TOBI Babybay Maxi přístavná postýlka, rošt s otvory masivní lakovaný buk ---Kde je lepší spát?--- První měsíce jsou pro miminko nejdůležitější. To co si jako maminka užijete je každodenní noční vstávání. Proto nabízíme variantu postýlky. Do pokojíčku i do ložnice. Nemusíte již vstávat, a vracet se do postele se studenýma nohama. S BABYBAY bude Vaše miminko lépe spát, protože bude cítit Vaši blízkost. Babybay lze nastavit výšce postele 2 upevňovátka zaručí, že se postýlka připevní pevně k Vaši posteli a nebude poodjíždět. Držáky lze nastavit horizontálně a vertikálně. Jednoduché montování. Rozměr Babybay: šířka: 94 cm výška: 79 cm hloubka: 51 cm Nosnost: 14 kg Extra velká postýlka babybay - i pro dvojčátka Široká plocha na ležení je ideální pro dvojčata nebo když si Vaše miminko přeje více místa - stejné


 • babybay Přístavná postýlka Boxspring Comfort přírodní
  babybay Přístavná postýlka Boxspring Comfort přírodní

  Může to být trochu víc? Vysoká postýlka babybay Boxspring Comfort je řešením pro vysoké boxspring postele a nabízí všechny výhody babybay Comfort: integrovaná boční..

  7332.00 Kč
 • chicco Přistýlka Next 2Me Sand
  chicco Přistýlka Next 2Me Sand

  Chicco Next 2Me je dětská postýlka s bočním lůžkem, která umožňuje rodičům mít dítě během noci blízko sebe a zajistit tak lepší spánek pro všechny. Ideální pro..

  4992.00 Kč
 • babybay Přístavná postýlka Maxi bílá
  babybay Přístavná postýlka Maxi bílá

  TÜVRheinland Certifikát k postýlce Maxi Extra velká postýlka babybay - i pro dvojčátka Širší plocha na ležení je ideální pro dvojčata nebo pokud chcete více místa pro..

  3999.00 Kč
 • babybay Boční zábrana Maxi Advance bílá
  babybay Boční zábrana Maxi Advance bílá

  S praktickou zábranou k uzavření boku postýlky spí miminko bezpečně, ikdyž leží samo. Zábrana se zacvakne ke spodní desce a nahoře se připevní dvěma pružinovými..

  1090.00 Kč


Hledáte Přístavné postýlky? V sekci dětský pokoj | nábytek | postele je možné objevit jedinečné tobi babybay maxi přístavná postýlka eko dřevo nelakovane!
© 2022 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt