Sterntaler Tahací hračka Kinni Rabbit

Sterntaler Tahací hračka Kinni Rabbit

Sterntaler Tahací hračka Kinni Rabbit

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Sterntaler
Cena:742.00 Kč
Sterntaler Tahací hračka Kinni Rabbit 2,75 (55%) 29 hodnocení

Roztomilá pletená tahací hračka králíček Kinni z organické bavlny s dřevěnými kolečky z bukového dřeva rozzáří dětské oči. Ze série stay true to nature skvěle doplňuje Sammlnng od Schmusetuch a hrají si na zvířata. Hračka na tahání je společníkem na dlouhá léta. Sleduje, kdy se vaše dítě naučí lézt. A když se vaše dítě rozjede o něco rychleji, Kinni ho bude následovat na každém kroku. Zároveň vypadá velmi roztomile v jemném zeleném tónu. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 20 x 18 x 12 cm Vnější materiál: 100% organická bavlna Materiál výplně: 100% polyester (recyklovaný) Materiál rámu: Bukové dřevo Vytáhněte hračku z řady Zůstaňte věrní sérii nature Věk: od 0 měsíců Pozor Chlorové bělidlo není možné. Sušení v sušičce není možné. Nežehlete.


 • Kids Concept posuvná figurka Dino fialová Neo
  Kids Concept posuvná figurka Dino fialová Neo

  Kolekce NEO je inspirována dobou kamennou. Z hor, sopek, mamutů a zvířat, která již neexistují. Malé děti si užijí spoustu zábavy s posuvnou postavou ve tvaru roztomilého..

  547.00 Kč
 • Janod Sweet Cocoon tahací xylofonový vozík
  Janod Sweet Cocoon tahací xylofonový vozík

  Hračka 2 v 1: xylofon pro malé budoucí hudebníky a hračky, které si můžete vzít, vzít s sebou kamkoli od prvních kroků. Řada produktů v moderních jemných barvách a se..

  1000.00 Kč
 • Yookidoo ™ Vytáhněte kachnu s hudbou
  Yookidoo ™ Vytáhněte kachnu s hudbou

  Děti milují kachny: Jednoduše si užívají své šarlatání a kolísání. Proto se i nová tahací kachna Yookidoo může rychle stát oblíbenou hračkou. Jakmile je stržena na..

  597.00 Kč


Hledáte Tahací hračky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné tahací!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt