Tiny Love Classic kolotoč - Forest Theme

Tiny Love Classic kolotoč - Forest Theme

Tiny Love Classic kolotoč - Forest Theme

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Tiny Love
Cena:1216.00 Kč
Tiny Love Classic kolotoč - Forest Theme 5 (100%) 22 hodnocení

Unikátní design pro podporu vizuálního vnímání. Překrásná pastva pro oči - okouzlující hudba s postavičkami lesa. Podrobnosti: Nastavitelná hlasitost a vypínač zvuku Jedinečný design a inovativní pohyb pro rozvoj zraku 20 minut klasické hudby bez přerušení s třemi krásnými melodiemi Možné používat jako hrací a svítící strojek vedle postýlky Unikátní pohyb ve čtyřech směrech Hudba/melodie: 20 minut/3 melodie Typ baterií: 3C/LR14 (nejsou součástí balení) Rozměry: 43 x 52 x 64 cm Věk: od 0 měsíců Upozornění Kolotoče nad postýlku nejsou hračky. Kolotoč slouží pouze k optické stimulaci. Kolotoč musí být umístěn mimo dosah dětí, hrozí nebezpečí udušení.


 • Tiny Love Black ™ - hrdě přítomen
  Tiny Love Black ™ - hrdě přítomen

  Šťastný a barevný mini-mobil na cestě vzbudí zvědavost dítěte. Zvony větrného větru reagují na doteky dítěte a kontrastní barvy a tvary vytvářejí velké nadšení...

  470.00 Kč
 • Infantino Music al Mobile
  Infantino Music al Mobile

  Díky měkkým a klidným tónům Music al Mobile přinutí vaše dítě spát, zatímco hudba a velké zrcadlo stimulují smysly vašeho dítěte. Mobilní telefon lze snadno..

  859.00 Kč
 • fehn Peru hudební box medvěd
  fehn Peru hudební box medvěd

  Z Machu Picchu přímo do srdce vašeho dítěte - s Lama Mayou a Bearem Luisem jsou zaručeny hodiny mazlení. Cuddly duo z Peru přichází v jemných barvách a super načechraných..

  402.00 Kč
 • fillikid plyšová hračka jednorožec
  fillikid plyšová hračka jednorožec

  Tento plyšový jednorožec vám přinese mnoho radosti. Díky svému speciálnímu pletenému vzhledu je v dětském pokoji skutečným poutačem. Ať už k mazlení, nebo jako..

  628.00 Kč
 • SPIEGELBURG COPPENRATH jednorožec Sky Unicorn Paradise
  SPIEGELBURG COPPENRATH jednorožec Sky Unicorn Paradise

  Fantastický jednorožec „Sky“, se kterým se můžete mazlit a hrát si. Plyšová hračka s třpytivým rohem a lesklými křídly duhové barvy. Podrobnosti o produktu: Rozměry..

  538.00 Kč
 • Sterntaler Hrací andílek L Baylee růžový
  Sterntaler Hrací andílek L Baylee růžový

  Velmi měkká! Hezký hrací brouk je průvodcem miminka po celý den. Z flauše Díky zipu lze hrací strojek snadno vyjmout a hračku vyprat. Podrobnosti: Barva: růžová Materiál:..

  761.00 Kč


Hledáte Kolotoče nad postýlku? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné tiny love classic kolotoč - forest theme!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt