WIKY Vlak set se zábavnými prvky

WIKY Vlak set se zábavnými prvky

WIKY Vlak set se zábavnými prvky

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětské hračky
Dodavatel:Wiky
Cena:599.00 Kč
WIKY Vlak set se zábavnými prvky 4,75 (95%) 20 hodnocení

Vláček s mnoha zvukovými a zábavnými prvky. Postav si svůj Safari vlak a dobrodružství můžv začít. **6 různých melodií či zvuků. **Vydej se s chlapečkem na velké dobrodružství do ZOO! Nastartuj mašinku a hurá na výlet! Užiješ si spoustu zábavy poznáváním zvířátek a jejich obydlí. Ale ne! Opička utekla z ohrady! Pomůžeš ji najít a vrátit zpět? Vláčkodráha vydává zvuk mašinky, zvířátek a melodie. 3×AA baterie součástí.


 • VULLI Vkládačka tvarů Žirafa Sophie
  VULLI Vkládačka tvarů Žirafa Sophie

  Ideální pomůcka pro děti jak se naučit poznávat tvary, velikosti a barvy formou hry! Balení obsahuje 15 různě tvarovaných dílků k vkládání a poměřování velikostí,..

  1099.00 Kč
 • TINY LOVE Vibrační přívěsek Medvídek Izzy
  TINY LOVE Vibrační přívěsek Medvídek Izzy

  Vícebarevný vibrační přívěsek – Medvídek Izzy Krásná vibrující hračka s klipem, která stimuluje smysly. Bohaté, kontrastní barvy vhodné zejména pro malé děti..

  249.00 Kč
 • WIKY Koně set
  WIKY Koně set

  Kterého koně pošleš na dostihový závod? Na výběr máš z 6 nádherných plemen. Všimni si, jak jsou krásně zbarvení. Vezmi hřeben, který je součástí setu a učeš jim..

  379.00 Kč
 • ELODIE DETAILS Hudební hračka – Embedding Bloom
  ELODIE DETAILS Hudební hračka – Embedding Bloom

  Hračka ve tvaru kytičky vydává příjemné melodie, které uklidní nebo uspí vaše děťátko. Melodie se spustí po zatáhnutí provázku. Kytku lze zavěsit za poutko nebo jen..

  790.00 Kč
 • KIKADU Pískátko Plameňák
  KIKADU Pískátko Plameňák

  Měkká textilní hračka po zmáčknutí jemně píská. Rozměr: 17 cm Vnější tkanina: 100% bio bavlna, výplň: 80% bio bavlna, 20% recyklovaný polyester. Vhodné pro děti od 3..

  199.00 Kč
 • DUMICA Zvedací most R19
  DUMICA Zvedací most R19

  Jedinečný zvedací most k vláčkodráham Dumica. S dalšími doplňky pro sady Dumica můžete obohatit Vaši železnici. Dumica poskytuje neomezené možnosti vybudování..

  109.00 Kč
 • DUMICA Parkovací kolej R15 (2 ks)
  DUMICA Parkovací kolej R15 (2 ks)

  Obsahuje 2 ks kolejí s brzdidlem Dumica – kvalitní značka vlaků pro děti. Dumica poskytuje neomezené možnosti vybudování úžasných železničních tratí s různými..

  79.00 Kč


Hledáte Aktivní hračky pro batolata? V sekci děti a kojenci | dětské hračky je možné objevit jedinečné wiky vlak set se zábavnými prvky!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt