Yookidoo ™ Vytáhněte kachnu s hudbou

Yookidoo ™ Vytáhněte kachnu s hudbou

Yookidoo ™ Vytáhněte kachnu s hudbou

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Yookidoo
Cena:597.00 Kč
Yookidoo ™ Vytáhněte kachnu s hudbou 4,25 (85%) 20 hodnocení

Děti milují kachny: Jednoduše si užívají své šarlatání a kolísání. Proto se i nová tahací kachna Yookidoo může rychle stát oblíbenou hračkou. Jakmile je stržena na provázku, začne pískat a zpívat sama od sebe. Ale to není všechno, protože pokud si nehraje, pozve děti, aby si s ní zahrály pískáním. Zvuky lze také ztlumit. Válec na zadní straně kachny se začne otáčet, když je v pohybu. Pokud je odstraněna, jedná se o skvělou hračku, se kterou se mohou malí děti bavit a zároveň si procvičit své jemné motorické dovednosti. Batohem ovládaná tahací kachna je vhodná pro děti od 12 měsíců. V souladu s mottem Yookidoo to, že hraní vždy znamená také učení, zapojení s kachnou podporuje rozvoj rovnováhy a koordinace. Podrobnosti: Produkt rozměry: 27 x 15 x 22 cm Hmotnost produktu: 0,58 kg Baterie: 3 x AA (není součástí balení) Věk: od 12 měsíců


 • Janod ® Push animal Chicken
  Janod ® Push animal Chicken

  Děti si užijí spoustu zábavy při tlačení tohoto krásného kuřátka a pozorování, jak mává křídly! Plstěný hřeben a krk s pružinou pro ještě větší pohyblivost...

  481.00 Kč
 • IGGY Vlečný pes - Scottie
  IGGY Vlečný pes - Scottie

  IGGY dogs je kolekce tří tahacích psů: Skot, jezevčík a buldok. Zvířátka na tahání jsou vyrobena z kvalitního masivního bukového dřeva. Když zvednete provaz, psi..

  542.00 Kč
 • HESS Sliding Bee
  HESS Sliding Bee

  Včela, kterou je třeba tlačit! Barevná hračka je vhodná pro děti a je vyrobena z březového lepeného dřeva. Nákupem dřevěných hraček Hess získáte pro své dítě..

  532.00 Kč
 • BRIO tahací žirafa
  BRIO tahací žirafa

  Natahovací žirafa Číslo zboží: 30200 Klasická dřevěná hračka od BRIO. Podporuje první kroky dítěte. Stačí táhnout žirafu za žlutou šňůrku a jít s ní na..

  872.00 Kč
 • Kids Concept ® Mamut s koly
  Kids Concept ® Mamut s koly

  Mamut na kolečkách je dobrým přítelem a společníkem v každé školce! Velikost mamuta je ideální pro malé ruce, a proto ho dítě může samostatně tlačit. Hravou formou se..

  428.00 Kč
 • Kinderfeets ® Jednorožec na tahání bambus
  Kinderfeets ® Jednorožec na tahání bambus

  Tato hračka na tahání zapojuje různé smysly dítěte a stimuluje jemnou motoriku, rozvoj smyslů a kognitivních schopností, stejně jako spolupráci a sdílení. Děti mohou..

  560.00 Kč
 • Hape Discovery Train
  Hape Discovery Train

  Dřevěný vlak kočujících zvířat. Těchto osm tvarů lze skládat. Stisknutím modrého komínu lokomotivy zazní zvuk. Co-Branding Hape & Kids II Kids II si stanovila za cíl..

  529.00 Kč
 • Kaloo Les Amis Přitáhněte zvířecí osel
  Kaloo Les Amis Přitáhněte zvířecí osel

  Vysoce kvalitní hračka 2 v 1 vyrobená z prvotřídního plyšu: okouzlující osel je připevněn k vlečnému vozíku pomocí suchých zipů a snadno se uvolní. Tak to může také..

  908.00 Kč
 • Vlak Janod Pure
  Vlak Janod Pure

  Pěkný vlak 2 v 1 v jemných a vysoce aktuálních barvách s roztomilými zvířaty: Dřevěná železnice se třemi kočárky, které rozvíjejí fantazii vašeho dítěte, a tahací..

  641.00 Kč
 • BRIO Push and Go závodní auto stříbrné vydání 30232
  BRIO Push and Go závodní auto stříbrné vydání 30232

  Každý, kdo to vidí, se musí okamžitě dotknout, cítit a tlačit na podlahu. Stačí zmáčknout řidiče dolů - a auto odjíždí! Push & Go racing car silver edition nabízí..

  583.00 Kč


Hledáte Tahací hračky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné yookidoo ™ vytáhněte kachnu s hudbou!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt