ZAZU Sam Tréninkový budík s nočním světlem

ZAZU Sam Tréninkový budík s nočním světlem

ZAZU Sam Tréninkový budík s nočním světlem

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Bezpečnost
Dodavatel:ZAZU
Cena:1141.00 Kč
ZAZU Sam Tréninkový budík s nočním světlem 3,5 (70%) 22 hodnocení

ZAZU Sam Tréninkový budík s nočním světlem U dětí bijí vnitřní hodiny jinak než jako u dospělých: pro ně začne den, když otevřou oči. Pištící děti na posteli rodičů, kteří by ještě rádi spali, to zná kde kdo. Co dělat? Prošení a upomínání nic nepomůže, když děti ještě neumějí číst hodiny. Na to musí přijít odborník, aby jim vysvětlil, kdy je čas spát a kdy se vstává. Takový profesionál je SAM. Jako dobrý kamarád je pořád tady. Stojí vedle dětské postele, jde s dítětem spát a probouzí se s ním. Prostřednictvím jednoduchých symbolů a jasných barev jim dává hravě na srozuměnou, jak definují dospělí čas. Všechny funkce SAMa se dají snadno programovat a dají se přizpůsobit individuálním potřebám. Sam se dá používat i jako budík. Má dvě nastavení buzení, se kterými se dá nastavit jistý čas (třeba každé ráno v sedm hodin) nebo požadovaná délka spánku (např. 120 minut pro spánek po jídle). Budící tón se dá aktivovat nebo vypnout a nastavit nezávisle na času probuzení. Svítící display slouží současně jako noční světlo. Může zůstat rozsvícené po celou noc nebo být naprogramované tak, že se po 5, 15 nebo 30 minuták vypne. SAM pracuje se střídavým proudem (adaptér je součástí) a bateriemi (4x AA nejsou součástí dodávky). Rozměr 14 x 20 cm.


 • Kaloo ® Home LED Night Light Bear
  Kaloo ® Home LED Night Light Bear

  Za soumraku tento malý medvěd vytváří příjemnou a útulnou atmosféru. Chcete-li změnit barvu, stiskněte hlavu. Nabíjí se pomocí kabelu USB (součástí balení) a můžete..

  579.00 Kč
 • plyšová hračka se světlem a zvukem tučňák
  plyšová hračka se světlem a zvukem tučňák

  Vycpaná zvířata z fillikidu jsou velkým pomocníkem pro vaše dítě, aby usnulo: uklidňují vaše dítě 12 různými zvuky a jemnými světelnými efekty, a tak ho spolehlivě..

  893.00 Kč
 • fillikid Plyšová hračka se světlem a zvukem Koala
  fillikid Plyšová hračka se světlem a zvukem Koala

  Plyšová hračka od fillikid je velkým pomocníkem pro vaše dítě, aby usnulo: uklidňují vaše dítě 12 různými zvuky a jemnými světelnými efekty, a tak ho spolehlivě..

  955.00 Kč
 • ZAZU Kiki - hvězdný projektor se zvuky
  ZAZU Kiki - hvězdný projektor se zvuky

  Kiki the Cat je hvězdný projektor se uklidňujícími zvuky. Podrobnosti: Kiki, roztomilá plyšová kočka s hvězdným projektorem na zádech, vykouzlí magickou kouzlo hvězdnou..

  898.00 Kč


Hledáte Noční světla? V sekci dětský pokoj | bezpečnost je možné objevit jedinečné zazu sam tréninkový budík s nočním světlem!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt