ZOPA Kočárek Mion – Foggy grey

ZOPA Kočárek Mion – Foggy grey

ZOPA Kočárek Mion – Foggy grey

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí
Dodavatel:Zopa
Cena:5490.00 Kč
ZOPA Kočárek Mion – Foggy grey 4 (80%) 21 hodnocení

Zopa Mion je sportovní kočárek v stylovém provedeni s detaily veko kůži. Jeho osobitý design neubírá nic z praktičnosti tohoto kočárku. Je určeny pro děti od 6 měsíců do 3 let. Pohodli dítěte při spánku zajisti polohovaní zádové opěrky a opěrky pro nožičky. Ochranu před slunečními paprsky zajisti prodloužitelná stříška se síťkou, umožňující větraní. Aretace předních kol společně s odpružením vsnech kol zajisti pohodlnou jízdu. Manipulaci usnadní nízká hmotnost pouze 6,8kg a skladani jednou rukou. Na přenos kočárku lze použit popruh, který je součásti kočárku. Rodiče jistě ocení i brzdu, její pedál je navržen tak, aby se při brzděni i odbrzděni na něj sešlapalo, takže nedochazi k poškozeni obuvi. Detaily: nastavitelná opěrka pro nožičky polohovaní zádové opěrky prodloužitelná stříška se síťkou aretace předních kol zadní kola brzda


 • CHICCO Kočárek sportovní Ohlala2 - SILVER
  CHICCO Kočárek sportovní Ohlala2 - SILVER

  "Ultralehký kočárek Chicco Ohlala2 vyniká velkou lehkostí a skladovatelností. S hmotností jen 3.8 kg patří mezi nejlehčí sportovní kočárky na trhu. Vlastnosti: super..

  3690.00 Kč
 • CONCORD Kočárek sportovní Neo Steel Grey 2018
  CONCORD Kočárek sportovní Neo Steel Grey 2018

  Kočárek speciálně navržen pro každodenní život v pohybu. Sportovní kočárek s propracovanou konstrukcí s vynikajícím ovládáním, extrémně malé rozměry po složení,..

  11990.00 Kč
 • BABYSTYLE EGG Quail Kočárek Gotham Black
  BABYSTYLE EGG Quail Kočárek Gotham Black

  Kočárek Quail od značky EGG výrobce BabyStyle z Anglie je kočárek vhodný od narození do 22 kg cca 3 let. Je velmi skladný, plně odpružený s nastavitelnou sedací částí,..

  10999.00 Kč


Hledáte Dětské kočárky? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí je možné objevit jedinečné zopa!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt