Zapf Creation Baby Annabell® Malý Alexander 36 cm

Zapf Creation Baby Annabell® Malý Alexander 36 cm

Zapf Creation Baby Annabell® Malý Alexander 36 cm

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:ZAPF
Cena:876.00 Kč
Zapf Creation Baby Annabell® Malý Alexander 36 cm 5 (100%) 20 hodnocení

Malý Alexander je veselé panenky a vždy šťastný. Otisk na jeho měkkém obleku pro děti také dává pryč. S ním máte vždy „šťastný čas“, to je dobrý čas. Modrý jednodílný oblek je vyroben ve snadno padnoucím stylu a lze jej snadno nasadit a sundat i nejmenšími rukama dítěte. Malý s tělem z měkké tkaniny je zvlášť šťastný, když může sát na své láhvi. Poté rád tráví zdřímnutí. Pokud ho položíte na záda, zavře hnědé oči. Ale je to jen velmi krátký spánek. Konec konců, je tu den na hraní, romping, objevování a mazlení. podrobnosti o produktu: výška: 36 cm Baby panenka značky Annabell play Malá verze pro začátečníky (36 cm) s měkkým tělem panenky Ve snadno padnoucím stylu Se spícíma očima vč. romper oblek, čepice a láhev s vodou Opatrně povzbuzuje děti od jednoho roku ke hře (role) a poskytuje počáteční pobídky k rozvoji empatie a pocitu odpovědnosti Věk: od 12 měsíců


 • bayer Design panenka First Words Baby 38 cm
  bayer Design panenka First Words Baby 38 cm

  Roztomilá panenka 38 cm s 24 zvuky dítěte. Pokud stisknete břicho panenky, můžete slyšet 24 různých zvuků dítěte. Panenka má na sobě moderní oblek s kšiltem. Díky své..

  551.00 Kč
 • Zapf Creation Baby Annabell®Sleep Well pro kojence 30 cm
  Zapf Creation Baby Annabell®Sleep Well pro kojence 30 cm

  Dobře spát Roztomilá malá hadrová panenka to může říct například. Uvnitř je zvukový modul. To lze použít k záznamu 5minutové ukolébavky nebo pohádky před spaním..

  581.00 Kč
 • Vana Corolle Mon Premier Marin
  Vana Corolle Mon Premier Marin

  Panenka Marin je vhodná pro děti od 18 měsíců. Snadno se drží s 30 cm v paži a lze jej držet přesně jako skutečné dítě. Lehká vanilková vůně uklidňuje vaše dítě..

  1163.00 Kč


Hledáte Panenky miminka? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | panenky je možné objevit jedinečné zapf creation baby annabell® malý alexander 36 cm!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt