Autosedačka Bayer Design Doll se střechou růžová růžová

autosedačka Bayer Design Doll se střechou růžová růžová

autosedačka Bayer Design Doll se střechou růžová růžová

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Bayer
Cena:841.00 Kč
autosedačka Bayer Design Doll se střechou růžová růžová 5 (100%) 20 hodnocení

Tato moderní sedačka pro panenky v moderní barvě dělá z každého vozu pro panenku nebo plyšovou hračku čistou radost. Autosedačka je vhodná pro panenky do velikosti 46cm. Díky krásné látkové pokrývce včetně čalounění a odpovídající barevné střešní okno sedí panenka nebo měkká hračka pohodlně a je chráněna před slunečními paprsky a větrem v obličeji. Integrovaným pásem lze malého miláčku zajistit, takže nic nebrání krásným snám. Ergonomická rukojeť také nabízí vysokou úroveň pohodlí při nošení, takže si panenku nebo měkkou hračku můžete snadno vzít kamkoli. Detaily produktu : Vhodné pro panenky do ca. 46 cm Věk: od 3 let úcta Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!


 • BAYER CHIC Klokanka pro panenky Stars lila
  BAYER CHIC Klokanka pro panenky Stars lila

  Měkce polstrované nosítko v elegantním designu. Nosítko na panenku má nastavitelné ramenní popruhy a tak se snadno přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Nosítko je vhodné..

  269.00 Kč
 • BAYER CHIC Spací pytel pro panenky Stars marine
  BAYER CHIC Spací pytel pro panenky Stars marine

  V tomto pohodlném spacím pytli budou všechny panenky rády spát. Lze jej zcela otevřít pomocí dlouhého zipu a pásky na suchý zip v oblasti ramen, tudíž pytel lze také..

  299.00 Kč
 • howa Doll plenka taška - Cozy Cactus
  howa Doll plenka taška - Cozy Cactus

  Taška na plenky pro panenky je šitá v moderním designu kaktusu a obsahuje 6 doplňků. Láhev struku, hřeben, krémová trubice, plechovka na prášek a teploměr jsou vyrobeny ze..

  701.00 Kč
 • BAYER CHIC 2000 Spací pytel pro panenky melange šedo-růžová
  BAYER CHIC 2000 Spací pytel pro panenky melange šedo-růžová

  Velký spací pytel pro panenky se zipem. Vhodné pro panenky do cca 55 cm. Pracovní pomůcky pro malé pomocníky! Podrobnosti: Rozměry: 45 x 27 x 2 cm Vhodné pro panenky do..

  289.00 Kč
 • Krmná sada Corolle Mon Grand
  Krmná sada Corolle Mon Grand

  S touto krmnou sadou jste dobře připraveni jako mladá maminka pro panenky. Sada obsahuje: bryndáček, talíř, lžíci, sušenku, hrnek a pytel. Sada je vhodná pro všechny panenky..

  669.00 Kč


Hledáte Příslušenství k panenkám? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | panenky je možné objevit jedinečné autosedačka bayer design doll se střechou růžová růžová!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt