Bébé-jou® dárková sada: Blush Baby pink

bébé-jou® dárková sada: Blush Baby pink

bébé-jou® dárková sada: Blush Baby pink

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kosmetika pro miminko
Dodavatel:Bebe Jou
Cena:639.00 Kč
bébé-jou® dárková sada: Blush Baby pink 3,25 (65%) 27 hodnocení

Malé ručky a nožky vyžadují péči. bébé-jou nabízí kompletní a vysoce kvalitní sortiment toaletních potřeb. Pro Vaše dítě je dobré jen to nejlepší! Sada na manikúru obsahuje nůžky na nehty, kleštičky na nehty a pilník na nehty v praktickém pouzdře. Hřeben se zaoblenými zuby a kartáč s přírodními štětinami je přizpůsoben dětským vláskům. Ideální pro citlivou dětskou pokožku. Detaily: Barva: růžová Motiv: Blush Baby jablko a hruška Věk: Vhodný od narození. Sadu na manikúru Obsah: nůžky na nehty, kleštičky na nehty a pilník na nehty Materiál: Ušlechtilá ocel Zaoblené konce nůžek na nehty Hřeben a kartáč na vlasy Obsah: Hřeben a kartáč: Hřeben se zaoblenými konci ergonomický tvar Kartáč vyrobený z přírodních štětin teploměr Měří do 40 ° C Ideální teplota na koupání je mezi 35 °C a 37 °C Teploměr je naplněn bezpečnou tekutinou. Rozměry: délka x šířka x výška 20 x 4,3 x 1,4 cm


 • AVENT Dětská pečující sada s taštičkou SCH40000
  AVENT Dětská pečující sada s taštičkou SCH40000

  První pečující sada od Philips AVENT obsahuje všechno důležité pro péči o Vaše dítě. 11 dílná sada obsahuje - digitální teplomět, měkký dětský kartáč, mini..

  834.00 Kč
 • babyJem Sada péče o dítě modrá
  babyJem Sada péče o dítě modrá

  Sada pro péči o dítě od babyJem obsahuje vše, co potřebujete pro péči o dítě. 9-dílná sada je uložena v praktickém úložném vaku. Zahrnuty jsou digitální klinický..

  1098.00 Kč
 • Miniland Pečující sada pro miminko modrá
  Miniland Pečující sada pro miminko modrá

  Obsahuje sedm důležitých kosmetických pomůcek pro péči a hygienu o ty nejmenší. Kompletní sada tvoří: 1x kapátko 1x odsávačku nosu 1x hřeben 1x hřeben z přírodních..

  456.00 Kč


Hledáte Pěstící sady? V sekci péče | kosmetika pro miminko je možné objevit jedinečné bébé-jou® dárková sada: blush baby pink!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt