Bébé-jou® dárková sada: Hello little one bílá

bébé-jou® dárková sada: Hello little one bílá

bébé-jou® dárková sada: Hello little one bílá

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kosmetika pro miminko
Dodavatel:Bebe Jou
Cena:640.00 Kč
bébé-jou® dárková sada: Hello little one bílá 3,25 (65%) 18 hodnocení

Malé ručky a nožky vyžadují péči. bébé-jou nabízí kompletní a vysoce kvalitní sortiment toaletních potřeb. Pro Vaše dítě je dobré jen to nejlepší! Sada na manikúru obsahuje nůžky na nehty, kleštičky na nehty a pilník na nehty v praktickém pouzdře. Hřeben se zaoblenými zuby a kartáč s přírodními štětinami je přizpůsoben dětským vláskům. Ideální pro citlivou dětskou pokožku. Detaily: Barva: bílá Motiv: Hello Little One Hlemýžď Věk: Vhodné od narození. Sada na manikúru Obsah: nůžky na nehty, kleštičky na nehty a pilník na nehty Materiál: Ušlechtilá ocel Zaoblené konce nůžek na nehty Hřeben a kartáč na vlasy Obsah: Hřeben a kartáč: Hřeben se zaoblenými konci ergonomický tvar Kartáč vyrobený z přírodních štětin teploměr Měří do 40 ° C Ideální teplota na koupání je mezi 35 °C a 37 °C Teploměr je naplněn bezpečnou tekutinou. Rozměry: délka x šířka x výška 20 x 4,3 x 1,4 cm


 • Naïf startovací sada 2x 75ml 2x 100ml 2x 200ml
  Naïf startovací sada 2x 75ml 2x 100ml 2x 200ml

  Seznam nejdůležitějších věcí pro vaše dítě se prodlužuje a prodlužuje. Co opravdu potřebujete? Se sadou Starter Kit získáte všechny výrobky péče o dítě, které..

  1658.00 Kč
 • bébé-jou® dárková sada Ollie šedá
  bébé-jou® dárková sada Ollie šedá

  Malé ručky a nožky vyžadují péči. bébé-jou nabízí kompletní a vysoce kvalitní sortiment toaletních potřeb. Pro Vaše dítě je dobré jen to nejlepší! Sada na manikúru..

  661.00 Kč
 • babyJem Sada péče o dítě růžová
  babyJem Sada péče o dítě růžová

  Sada pro péči o dítě babyJem obsahuje vše, co potřebujete pro péči o dítě. Sada 9 kusů je uložena v odkládací tašce. Zahrnuty jsou digitální klinický teploměr,..

  1062.00 Kč
 • bébé-jou® dárková sada: Blush Baby pink
  bébé-jou® dárková sada: Blush Baby pink

  Malé ručky a nožky vyžadují péči. bébé-jou nabízí kompletní a vysoce kvalitní sortiment toaletních potřeb. Pro Vaše dítě je dobré jen to nejlepší! Sada na manikúru..

  639.00 Kč
 • AVENT Dětská pečující sada s taštičkou SCH40000
  AVENT Dětská pečující sada s taštičkou SCH40000

  První pečující sada od Philips AVENT obsahuje všechno důležité pro péči o Vaše dítě. 11 dílná sada obsahuje - digitální teplomět, měkký dětský kartáč, mini..

  834.00 Kč
 • babyJem Sada péče o dítě modrá
  babyJem Sada péče o dítě modrá

  Sada pro péči o dítě od babyJem obsahuje vše, co potřebujete pro péči o dítě. 9-dílná sada je uložena v praktickém úložném vaku. Zahrnuty jsou digitální klinický..

  1098.00 Kč
 • Naif sada péče Kids Essentials 2 x 200 ml 1 x 192
  Naif sada péče Kids Essentials 2 x 200 ml 1 x 192

  Malí milují b aden. Myslíme si, že by to mělo být provedeno bez agresivních přísad a chemických pěnidel jako SLS a SLS. Ale pěna by tím neměla trpět. Balíček Children-..

  552.00 Kč
 • bébé-jou Dárkový set Lou-Lou tyrkysový
  bébé-jou Dárkový set Lou-Lou tyrkysový

  O malé ruce a chodidla musí být dobře postaráno. bébé-jou ® nabízí velmi kompletní a vysoce kvalitní výběr produktů pro péči. Pouze to nejlepší je pro vaše dítě..

  639.00 Kč


Hledáte Pěstící sady? V sekci péče | kosmetika pro miminko je možné objevit jedinečné bébé-jou® dárková sada: hello little one bílá!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt