BObles ® Donut medium modrá

bObles ® Donut medium modrá

bObles ® Donut medium modrá

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:bObles®
Cena:1901.00 Kč
bObles ® Donut medium modrá 4,5 (90%) 23 hodnocení

Kdo nerad skáče? bObles věří, že každé dítě a každá dětská duše by měla vlastnit bObles donut, protože skákání je zábava pro všechny. bObles Donut se dodává ve třech velikostech, jedna pro každého člena rodiny. Ale to, že jste vysocí, nemusí nutně znamenat, že byste měli mít větší koblihu. Maminka nebo tatínek si zaručeně zamilují pohyb a soustředění, které přináší sezení na malém koblížku na židli. Stejně jako se malé dítě usmívá radostí, když posiluje krk a záda na Donutu Medium . Otočte koblihu na bok a užívejte si, jak batolata, děti i dospělí skáčou po obývacím pokoji. Když děti položí ruce na bObles donut a trochu na něj poklepou, ucítí zábavné vibrace, které v nich vyvolají vzrušení a zvědavost. Když se kobliha přitiskne ke dnu, vytvoří se podtlak a kobliha se přilepí ke dnu. Pokud jich máte více, můžete je nalepit na sebe. Podrobnosti o produktu: Rozměry (průměr x výška): přibližně 40 - 45 x 25 cm. Materiál: elastická guma, pěna EVA Vyrobeno bez nebezpečných ftalátů a toxinů - Testováno pro děti Nezanechává stopy na podlaze Různé funkce, všestranné použití Pokyny pro péči: Čistit vodou Dodává se nenafouknutý - součástí balení je vzduchová pumpa Věk: od narození Pozor bObles Hračky a motorizovaný nábytek jsou vyráběny ručně. Mohou se vyskytnout odchylky v barvě a velikosti. Tento článek je dodáván bez nafouknutí!


 • Top B right Toys® 5 v 1 motorická kostka sloník
  Top B right Toys® 5 v 1 motorická kostka sloník

  Vítejte v cirkusovém kruhu: Děti se ponoří do pestrobarevného cirkusu s motorickou kostkou - slonem od Top B right do pestrého cirkusového světa. Robustní dřevěná kostka s..

  1016.00 Kč
 • Bino Kostka motorické aktivity slon
  Bino Kostka motorické aktivity slon

  Motorická kostka slona nabízí rozmanitost a zábavu při hře. Na 4 stranách mohou děti trénovat zrakové vnímání, motoriku a zručnost posouváním tvarů po motorických..

  611.00 Kč
 • Bino Kostka pro pohybové aktivity barevná
  Bino Kostka pro pohybové aktivity barevná

  Tato barevná motorická kostka klade na děti při hře různé nároky. Na čtyřech stranách mohou děti trénovat zrakové vnímání, motoriku a zručnost posouváním..

  549.00 Kč
 • small foot ® Motor cube country life
  small foot ® Motor cube country life

  Na venkově se něco děje! Díky velké motorické smyčce ve tvaru kuřátka, hře se zasouvacími tvary, posuvnému bludišti, hře na třídění barev a také dráze s ťukajícím..

  1267.00 Kč


Hledáte Motorické hračky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | naučné hračky je možné objevit jedinečné bobles!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt