Bolz music jar Disney Mickey Mouse

bolz music jar Disney Mickey Mouse

bolz music jar Disney Mickey Mouse

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Lena
Cena:134.00 Kč
bolz music jar Disney Mickey Mouse 2,5 (50%) 15 hodnocení

Pro všechny malé hudebníky! Tato krásná rotující hudební skříňka BOLZ s motivem Disney Mickey Mouse je právě tím, co podporuje muzikálnost nejmladších talentů. Dokonce i ruce nejmenšího dítěte mohou vytvořit melodii „Mickey Mouse Club March“ pouhým otočením. Rotační box je ideální pro nejmenší od 18 měsíců, kteří si budou hrát zábavnou melodii spoustu zábavy. Průměr varhanního orgánu je asi 7,5 cm a vysoký asi 10,5 cm. Hudební skříňka je vyráběna v Evropě. BOLZ - Kvalita od roku 1880. Details: S hudebním dílem „Mickey Mouse Club March“ melodie rozměry: 7,5 cm Věk: od 12 měsíců


 • bolz® Hudební skříňka na kličku Karussell
  bolz® Hudební skříňka na kličku Karussell

  Při otáčení kličkou zazní melodie Jaro. Podrobnosti: Hudební kousek Jaro Rozměry: 7,5 cm Věk: od 12 měsíců..

  199.00 Kč
 • playgro Jumbo Jungle Piano mat s živočišnými zvuky
  playgro Jumbo Jungle Piano mat s živočišnými zvuky

  Barevnou klavírní podložku si mohou zahrát děti od 6 měsíců věku, sedění nebo ležení. Rohož je držena ve velkorysém formátu a má 8 různých režimů Playgro Melodies..

  660.00 Kč
 • Telefon Simba ABC
  Telefon Simba ABC

  Zvuky a hudba telefonu pro malé děti stimulují představivost a nabízejí pestrý herní zážitek. Klávesy překvapují různými zvuky, melodiemi a vyzváněcími zvuky...

  351.00 Kč
 • Stanice farma Simba ABC
  Stanice farma Simba ABC

  Zvuková stanice ABC a Zvuková farma ABC hravě stimulují smysly malých dětí pomocí 16 zvukových a světelných funkcí. ABC Soundbahnhof vydává zvuky stanic jako zvuk..

  381.00 Kč
 • Janod® Konfety - Chřestící vajíčka
  Janod® Konfety - Chřestící vajíčka

  S těmito chřestícími vajíčky se dítě hezky zabaví. Podrobnosti: Rozměr: 5 x 5 x 7 cm Věk: od 12 měsíců Součástí dodávky je pouze jedno vajíčko..

  112.00 Kč
 • BRIO® hudební housenka 30189
  BRIO® hudební housenka 30189

  Ve skvělé kombinaci technologie a hravého designu nabízí hudební hračka BRIO housenka vašemu dítěti skvělý způsob, jak objevovat základy hudby a zvuků - a tvořit..

  721.00 Kč
 • baby einstein ™ - Ocean hrdě představuje
  baby einstein ™ - Ocean hrdě představuje

  Objevte chrastítko, které přitahuje všechny smysly vašeho dítěte. Šťastná medúza reaguje na pohyby vašeho dítěte a odměňuje jeho zvědavost světelnou show s barevnými..

  556.00 Kč


Hledáte Hudební hračky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | naučné hračky je možné objevit jedinečné bolz music jar disney mickey mouse!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt