Dolce mrož Waldemar

dolce mrož Waldemar

dolce mrož Waldemar

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:dolce
Cena:878.00 Kč
dolce mrož Waldemar 5 (100%) 25 hodnocení

Mrož Waldemar je skvělým společníkem pro nejmenší. Spolu se svými pěti malými přáteli, hvězdicemi, rybami, šnekem, krabem a tučňákem, mohou malí objevovat svět. Všichni se cítí dobře s dobrým Waldemarem. Je vždy na stráži a pokud hrozí nebezpečí, přátelé se prostě schovávají v břiše mrožů. Aby se nikdo nemusel bát, ozve se při otevírání nebo zavírání úst jemný zvonivý zvuk. Existuje také velké vzrušení při objevování malých tajemství jeho přátel, jako je praskání a pískání nebo různých tvarů. Malý gang stimuluje představivost a je skvělý pro hraní rolí. Ale můžete se také jen mazlit a mazlit. Barevné stuhy a různé povrchy vás vybízejí k uchopení, dotyku a pocitu. Je zde co objevit a Waldemar hravě podporuje koordinaci, motorické dovednosti a logické porozumění. Silné barvy a kontrasty zajišťují pozornost a vnímání i pro nejmenší děti. podrobnosti o produktu: Mazlit se, hrát, objevovat, učit se Měkké a strukturované povrchy, abyste cítili stuhy , výšivky a další podrobnosti k uchopení Mnoho aktivit podporuje motorické dovednosti a koordinaci Silné barvy a kontrasty Pět malých přátel s různými tvary Jemné zvuky zvonků Kloubová ústa Může stát sama Kousat část Další podrobnosti: Rozměry (DxŠxH): 24 x 18 x 26 cm Materiál: 90% polyester / 10% bavlna Hmotnost: 350 g Čištění: jemný mycí cyklus při 30 °. Věk: od narození


 • dolce Toys Aardvark
  dolce Toys Aardvark

  Tento velký žralok vypadá přátelsky a zároveň legračně! Vibruje, když zatáhnete za mravence, který mu visí z tlamy. Ocas při otáčení vydává zvuk cvak-cvak a plastovou..

  424.00 Kč
 • fiko Aiko Yuki Activity cat with ring
  fiko Aiko Yuki Activity cat with ring

  Sweet Stars z Japonska - Aiko, roztomilá jednorožec dáma a jasná kočka Yuki jsou skutečným párem snů, pokud jde o přilákání pozornosti vašeho dítěte. S duhovými..

  479.00 Kč
 • b right start ™ Cuddly toy with chrastítko jednorožec
  b right start ™ Cuddly toy with chrastítko jednorožec

  Malí budou milovat tento společenský jednorožec. Nejrůznější hračky jsou možné díky různým hračkám připevněným na rukou a nohou plyšové hračky, ale také..

  713.00 Kč
 • Lilliputiens Aktivity plyšová hračka Alice
  Lilliputiens Aktivity plyšová hračka Alice

  Alice the Fox stimuluje smysly vašeho dítěte četnými možnostmi hry. Rozpoznávání zvuků a textur, hraní na schovávanou se zrcátkem, okusování na kroužek na zuby,..

  953.00 Kč
 • Tiny Love ™ Wonder Buddies Thomas zajíc
  Tiny Love ™ Wonder Buddies Thomas zajíc

  Wonder Buddies jsou ideální pro rodiče, kteří chtějí rozvíjet komunikační, emocionální a motorické dovednosti svých batolat prostřednictvím zábavného hraní. Ať už..

  571.00 Kč
 • dolce Toys Primo Activity Owl
  dolce Toys Primo Activity Owl

  Tuto krásnou a roztomilou sovu si zamilujete. Tato krásná sova může buď spát, nebo bdít, protože má jedinečný a rozkošný prvek zvedajících se víček. Na obou stranách..

  499.00 Kč


Hledáte Výukové figurky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné dolce mrož waldemar!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt