Ecoiffier Servírovací vozík se snídaňovou soupravou

ecoiffier Servírovací vozík se snídaňovou soupravou

ecoiffier Servírovací vozík se snídaňovou soupravou

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:ecoiffier
Cena:747.00 Kč
ecoiffier Servírovací vozík se snídaňovou soupravou 5 (100%) 15 hodnocení

S tímto elegantním vozíkem mohou děti podávat snídani nebo kávu. Mobilní vozík na kolech má celkem tři odkládací plochy, ze kterých lze vysunout bílý podnos. Kávová souprava pro dva může být tak rovněž krásně naaranžována na vozíku. Součástí příslušenství jsou talíře, příbory, šálky, stojánky na vajíčka s vejci, vafle, muffin a croissant. Podrobnosti: Rozměry: 44 x 30 x 45,5 cm Věk: od 12 měsíců O Ecoiffier: Ecoiffier představuje četné pestré výrobky pro děti od 1 do 6 let ve skvělém poměru cena - výkon. Heslo tohoto francouzského výrobce hraček zní: Pomocí hry se učit a objevovat svět! Díky stavebním kostkám mohou dětí trénovat své motorické dovednosti a prostorovou orientaci. Sortiment pro přehrávání různých rolí je klíčem do světa dospělých a důležitou součástí vývoje dětí. Prostřednictvím hraní si na každodenní situace se trénují a prohlubují sociální schopnosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment ve Francii a používá recyklovaný materiál a tím šetří přírodní zdroje.


 • Kids Concept® kávová a čajová souprava
  Kids Concept® kávová a čajová souprava

  Švédská svačinová souprava obsahuje 4 šálky a konvičku. Detaily výrobku: Materiál: dřevo Rozměry: cca 5 x 5 x 5 cm Věk: od 3 let Upozornění: Nevhodné pro děti do tří..

  906.00 Kč
 • COPPENRATH Hrajte nádobí - Můj malý poník
  COPPENRATH Hrajte nádobí - Můj malý poník

  Pěkná sada nádobí, se kterými si můžete hrát. Ideální do venku nebo do kuchyně na hraní. Detaily produktu: Rozměry dárkové krabičky (délka x šířka x výška): 32 x..

  477.00 Kč
 • Smoby Chef Cake Pop Cukrárna
  Smoby Chef Cake Pop Cukrárna

  V tomto Chef Cake Pop pekařství od Smoby bude zábava! Malá cukrárna s přístrojem Cake Pop. Kulaté míčky pusť po skluzavce do čokoládové lázně a potom ho posyp barevnou..

  818.00 Kč
 • LEGLER Kuchyňské nádobí Profi
  LEGLER Kuchyňské nádobí Profi

  Kuchyňské nádobí"Profi" Číslo výrobku: 8953 Vař jako profík v domácí kuchyňce - s těmito potřebami vhodné pro malé dětské ruce to nebude problém! S tímto..

  359.00 Kč
 • ecoiffier 100 percent Chef - nádobí nastavené v odkapávací mřížce
  ecoiffier 100 percent Chef - nádobí nastavené v odkapávací mřížce

  Díky barevné sadě malých mladých kuchařů nyní Ecoiffier také pomáhá s oplachováním. Protože děti nemohou jíst jen čtyři hosty, ale také je pečlivě vařit. Tato sada..

  251.00 Kč
 • Ever Earth Fruit set
  Ever Earth Fruit set

  Sada ovoce zahrnuje různé regionální a mezinárodní národní odrůdy ovoce, které vaše dítě může hravě použít pro ovocné saláty nebo svačinu mezi nimi. Můžete pomoci..

  631.00 Kč
 • GOWI Odměrka transparentní 500 ml
  GOWI Odměrka transparentní 500 ml

  Odměrka, transparentní, 500 ml Číslo výrobku: 8742803 Perfektní pro dětské kuchyňky. Podrobnosti: • Materiál: Umělá hmota • Věk: od 3 let...

  208.00 Kč
 • ecoiffier 100 percent Chef - Kempovací sporák s příslušenstvím
  ecoiffier 100 percent Chef - Kempovací sporák s příslušenstvím

  S tímto barevným kempovacím sporákem a příslušenstvím bude další kempovací výlet zážitkem! Protože i ti nejmenší mohou připravit chutná jídla - stejně jako máma a..

  314.00 Kč


Hledáte Příslušenství do kuchyní? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné ecoiffier!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt