Ecoiffier Abrick ruční vozík se 40 Abrick cihlami

ecoiffier Abrick ruční vozík se 40 Abrick cihlami

ecoiffier Abrick ruční vozík se 40 Abrick cihlami

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:ecoiffier
Cena:574.00 Kč
ecoiffier Abrick ruční vozík se 40 Abrick cihlami 5 (100%) 26 hodnocení

Malí stavitelé mohou objevovat svět s autem Abrick od společnosti Ecoiffier. Díky velkým robustním kolům a sklopné rukojeti se snadným uchopením je vozidlo vhodné i pro nejmladšího ideála. Vozík obsahuje 40 stavebních bloků Abrick v klasických primárních barvách pro další zábavu při stavění. Tác uprostřed slouží jako budova a hrací plocha. Stavební kameny jsou vhodné pro všechny sady Abrick. Podrobnosti o produktu: Rozměry: 38 x 26 x 27,5 cm Věk: od 18 měsíců O Ecoiffier: Ecoiffier Jedná se o barevné, detailní výrobky pro děti od 1 do 6 let s vynikající poměr ceny a výkonu. Krédo francouzského výrobce hraček je: Učte se a objevujte svět - hraním! Se stavebními bloky Abrick mohou děti objevovat své motorické dovednosti a rozvíjet prostorovou představivost. Sortiment rolí je klíčem ke světu dospělých a stal se nedílnou tygří součástí vývoje dítěte. Opakováním každodenních situací se procvičují a prohlubují sociální dovednosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí svou kompletní řadu produktů ve Francii a k ​​ochraně zdrojů využívá recyklované materiály.


  • hauck TOYS - Ruční vozík Eco Uno Stone
    hauck TOYS - Ruční vozík Eco Uno Stone

    Eco Uno od hauck TOYS FOR KIDS je mnohostranně použitelný transportní vozík. Konstrukce z pevných ocelových trubek, se stabilním plastovým dnem a pevnou látkou umožňuje..

    3943.00 Kč


Hledáte Ruční vozíky? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné ecoiffier abrick ruční vozík se 40 abrick cihlami!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt