Fehn Loopy Lotta Activity hroch s kroužkem

fehn Loopy Lotta Activity hroch s kroužkem

fehn Loopy Lotta Activity hroch s kroužkem

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:fehn
Cena:417.00 Kč
fehn Loopy Lotta Activity hroch s kroužkem 3,5 (70%) 27 hodnocení

Společně s tlustými a tenkými. Spolu s hrochy Loopy a žirafou Lotta se malé děti vydají na vzrušující cestu objevování. Pestrá struktura, silné barvy a fascinující tvary vytvářejí pro vaše potomky velké oči. Motorická hračka pro zavěšení s vzrušujícími drapáky a zvuky - perfektní společník pro kojence a batolata. tygr Zábava doma nebo na cestách: Hroch hippopotamus hraje s praktickým prstencem Activity Activity z Loopy & Kolekce Lotta lze připojit k kočárkům, dětským kočárkům nebo postelím. Různé možnosti hry zajišťují dobrou náladu všude: zvony, biteers, chrastítko a handrim stimulují zvědavost a povzbuzují pocit dotyků a doteků i jemné motorické dovednosti dětí, malé zrcadlo přispívá k pozitivnímu vývoji ego vnímání - tak se malý hroch stane nejlepším přítelem dítěte . Podrobnosti: Ideální jako dárek k narození, křtu nebo jako dárek k narozeninám pro kojence a batolata Lze připevněné k kočárku a v autě S chrastítkem, zrcadlem, měkkým biterem, mixem materiálů, ručním rámem a zvonkem Rozměry: cca. 22 cm Materiál: Softvelours, Nicki, Structuredvelours Péče: Ruční praní Věk: od 0 měsíců


 • dolce mrož Waldemar
  dolce mrož Waldemar

  Mrož Waldemar je skvělým společníkem pro nejmenší. Spolu se svými pěti malými přáteli, hvězdicemi, rybami, šnekem, krabem a tučňákem, mohou malí objevovat svět...

  878.00 Kč
 • dolce Toys Aardvark
  dolce Toys Aardvark

  Tento velký žralok vypadá přátelsky a zároveň legračně! Vibruje, když zatáhnete za mravence, který mu visí z tlamy. Ocas při otáčení vydává zvuk cvak-cvak a plastovou..

  424.00 Kč
 • fiko Aiko Yuki Activity cat with ring
  fiko Aiko Yuki Activity cat with ring

  Sweet Stars z Japonska - Aiko, roztomilá jednorožec dáma a jasná kočka Yuki jsou skutečným párem snů, pokud jde o přilákání pozornosti vašeho dítěte. S duhovými..

  479.00 Kč
 • b right start ™ Cuddly toy with chrastítko jednorožec
  b right start ™ Cuddly toy with chrastítko jednorožec

  Malí budou milovat tento společenský jednorožec. Nejrůznější hračky jsou možné díky různým hračkám připevněným na rukou a nohou plyšové hračky, ale také..

  713.00 Kč


Hledáte Výukové figurky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné fehn loopy lotta activity hroch s kroužkem!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt