Fillikid Přebalovací pult šedý

fillikid Přebalovací pult šedý

fillikid Přebalovací pult šedý

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Fillikid
Cena:1280.00 Kč
fillikid Přebalovací pult šedý 3 (60%) 18 hodnocení

Přebalovací pult je ideální, pokud člověk hledá možnost kompaktního skládání a uložení i komfort pro miminko. Přesvědčí velkými odkládacími plochami. Díky snadnému skládacímu mechanismu se po použití snadno složí a uloží např. za dveře. Velké přihrádky nabízejí skvělou možnost uložení potřeb pro přebalování. Detaily: Snadné skládání a uložení Bezpečnostní pás na zajištění miminka 3 velké odkladné plochy pro potřeby na přebalování Rozměry: 100 x 80 x 76 cm


 • fillikid přebalovací pult melange šedý
  fillikid přebalovací pult melange šedý

  S tímto sklopným přebalovacím stolem od firmy FILLIKID již nikdy nebudete mít stabilní a bezpečné zařízení na výměnu plen, když jste na cestách. Tato kombinace pro..

  1673.00 Kč
 • Pinolino přebalovací komoda Sky široká
  Pinolino přebalovací komoda Sky široká

  S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a hračky a od roku 1997 navrhuje..

  13267.00 Kč
 • Schardt ECO PLUS
  Schardt ECO PLUS

  Feelwood - Halifax dub! Nový vzor dřeva se skutečným dřevem a jemným reliéfem. Tento dětský pokoj září teplým vzhledem a nabízí díky praktickému bočnímu regálu..

  8990.00 Kč
 • Schardt Changing Class stolní buk
  Schardt Changing Class stolní buk

  Základní kolekce! Řada Class ic je úspěšná řada dětského nábytku v různých barvách. Koncept Class ic - line byl doplněn o další barevnou variantu dřeva buk Altmühl...

  3631.00 Kč
 • Schardt přebalovací komoda Holly Nature
  Schardt přebalovací komoda Holly Nature

  Designový kousek! Dětský nábytek série Holly Nature je v kombinaci bílá s rámem z masivního dřeva skutečným skvostem v dětském pokoji. Výběr barev v kombinaci s..

  10288.00 Kč
 • Pinolino přebalovací komoda Boks široká
  Pinolino přebalovací komoda Boks široká

  S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a hračky a od roku 1997 navrhuje..

  17277.00 Kč


Hledáte Vaničky s přebalovací podložkou? V sekci dětský pokoj | nábytek | přebalovací komody a příslušenství je možné objevit jedinečné fillikid přebalovací pult šedý!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt