Fillikid Přebalovací pult šedý

fillikid Přebalovací pult šedý

fillikid Přebalovací pult šedý

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Fillikid
Cena:1361.00 Kč
fillikid Přebalovací pult šedý 5 (100%) 15 hodnocení

Přebalovací pult je ideální, pokud člověk hledá možnost kompaktního skládání a uložení i komfort pro miminko. Přesvědčí velkými odkládacími plochami. Díky snadnému skládacímu mechanismu se po použití snadno složí a uloží např. za dveře. Velké přihrádky nabízejí skvělou možnost uložení potřeb pro přebalování. Detaily: Snadné skládání a uložení Bezpečnostní pás na zajištění miminka 3 velké odkladné plochy pro potřeby na přebalování Rozměry: 100 x 80 x 76 cm


 • fillikid přebalovací pult melange šedý
  fillikid přebalovací pult melange šedý

  S tímto sklopným přebalovacím stolem od firmy FILLIKID již nikdy nebudete mít stabilní a bezpečné zařízení na výměnu plen, když jste na cestách. Tato kombinace pro..

  2107.00 Kč
 • Schardt ECO PLUS
  Schardt ECO PLUS

  Feelwood - Halifax dub! Nový vzor dřeva se skutečným dřevem a jemným reliéfem. Tento dětský pokoj září teplým vzhledem a nabízí díky praktickému bočnímu regálu..

  10644.00 Kč
 • Schardt Changing Class stolní buk
  Schardt Changing Class stolní buk

  Základní kolekce! Řada Class ic je úspěšná řada dětského nábytku v různých barvách. Koncept Class ic - line byl doplněn o další barevnou variantu dřeva buk Altmühl...

  4591.00 Kč
 • Schardt přebalovací komoda Holly Nature
  Schardt přebalovací komoda Holly Nature

  Designový kousek! Dětský nábytek série Holly Nature je v kombinaci bílá s rámem z masivního dřeva skutečným skvostem v dětském pokoji. Výběr barev v kombinaci s..

  10288.00 Kč
 • Pinolino přebalovací komoda Boks široká
  Pinolino přebalovací komoda Boks široká

  S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a hračky a od roku 1997 navrhuje..

  18647.00 Kč
 • Pinolino přebalovací komoda Emilia široká
  Pinolino přebalovací komoda Emilia široká

  S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a hračky a od roku 1997 navrhuje..

  18342.00 Kč
 • Schardt Přebalovací komoda Eco Silver
  Schardt Přebalovací komoda Eco Silver

  Nadčasová elegance s jasnými liniemi! Naše série dětských pokojů Eco je k dispozici v nenápadném klasickém zbarvení borovicového stříbra / bílé výzdoby. elegantní..

  9824.00 Kč
 • Geuther přebalovací komoda Wave Pastell
  Geuther přebalovací komoda Wave Pastell

  TÜVRheinland certifikát pro postýlku Wave Wave Pastell - barevné linie Dětský pokoj Wave Pastell v jemných barvách přivítá malého snílka a princeznu ve velkém světě. . ...

  14775.00 Kč


Hledáte Vaničky s přebalovací podložkou? V sekci dětský pokoj | nábytek | přebalovací komody a příslušenství je možné objevit jedinečné fillikid přebalovací pult šedý!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt