Koše na žraločí odpadky goldbuch Shark

koše na žraločí odpadky goldbuch Shark

koše na žraločí odpadky goldbuch Shark

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Školka a škola
Dodavatel:Goldbuch
Cena:704.00 Kč
koše na žraločí odpadky goldbuch Shark 5 (100%) 22 hodnocení

Do toho koše se vejde spousta. Svůj pokoj tak můžete udržovat vždy čistý. Koše také vypadají opravdu elegantně! Detaily produktu: Rozměry: (délka x šířka x výška) 25 x 25 x 30 cm laminovaný umělecký tisk Čištění: omyvatelné Kapacita: 13 litrů Věk: od 5 let


 • JAMARA Dětská sedací skupina Učíme se - modrozelená
  JAMARA Dětská sedací skupina Učíme se - modrozelená

  Dětská sedací skupina Studujme přesvědčí v mnoha oblastech. Díky odolnému plastu je vhodný do interiéru i na Outdoor . Zaoblené rohy stolu zajišťují bezpečnou..

  1498.00 Kč
 • JAMARA Dětská sedací skupina Pojďme se učit - růžová
  JAMARA Dětská sedací skupina Pojďme se učit - růžová

  Dětská sedací skupina Studujme přesvědčí v mnoha oblastech. Díky odolnému plastu je vhodný do interiéru i na Outdoor . Zaoblené rohy stolu zajišťují bezpečnou..

  1498.00 Kč
 • Pinolino Dětský psací stůl Lena bíly lakovaný
  Pinolino Dětský psací stůl Lena bíly lakovaný

  Stabilní dětský psací stůl Lena je optimálním základem pro mnoho školních let. Psací stůl Lena nejen poroste spolu s vašimi dětmi, ale lze jej i individuálně nastavit..

  6604.00 Kč
 • Pinolino Dětský stolek Liam
  Pinolino Dětský stolek Liam

  Stabilní dětský stůl Liam je optimálním základem pro mnoho let školní docházky. Roste s dětmi a doprovází je v jejich učení po dobu několika let. Umožňují flexibilní..

  10267.00 Kč
 • tiSsi ® Žákovský psací stůl s dělenou deskou Paul bílý
  tiSsi ® Žákovský psací stůl s dělenou deskou Paul bílý

  Robustní dětský psací stůl Paul z kolekce Youngster od tiSsi ® je ideálním základem pro dlouholetou školní docházku. Roste s dětmi a provází je po několik let,..

  9834.00 Kč
 • roba Lavička Tabulka 2v1 bílá
  roba Lavička Tabulka 2v1 bílá

  Lavička roba je jak stůl, tak i sedadlo. Lavička může být přeměněna na stůl v žádném okamžiku jejím otočením, a proto může být použita jako herní stůl pro sedadlo..

  1595.00 Kč
 • goldbuch Wastebeals delfíni
  goldbuch Wastebeals delfíni

  Do tohoto koše se hodně vejde. Svůj pokoj tak můžete udržovat vždy čistý. Kromě toho vypadá koše také šíleně elegantní! Detaily produktu: Rozměry: (délka x šířka x..

  563.00 Kč
 • goldbuch Wastebeals koňská láska
  goldbuch Wastebeals koňská láska

  Do toho koše se vejde spousta. Svůj pokoj tak můžete udržovat vždy čistý. Koše také vypadají opravdu elegantně! Detaily produktu: Rozměry: (délka x šířka x výška) 25..

  524.00 Kč
 • goldbuch Odpadkový koš motýl
  goldbuch Odpadkový koš motýl

  Je tu spousta věcí, které můžete vložit do tohoto koše. Tímto způsobem můžete vždy udržovat váš pokoj čistý a odpadky mohou také vypadat opravdu elegantně!..

  527.00 Kč


Hledáte Příslušenství ke stolům? V sekci hračky | Školka a škola | psací stoly a příslušenství je možné objevit jedinečné koše na žraločí odpadky goldbuch shark!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt