Plyšová hračka se světlem a zvukem tučňák

plyšová hračka se světlem a zvukem tučňák

plyšová hračka se světlem a zvukem tučňák

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Bezpečnost
Dodavatel:Fillikid
Cena:893.00 Kč
plyšová hračka se světlem a zvukem tučňák 4,75 (95%) 26 hodnocení

Vycpaná zvířata z fillikidu jsou velkým pomocníkem pro vaše dítě, aby usnulo: uklidňují vaše dítě 12 různými zvuky a jemnými světelnými efekty, a tak ho spolehlivě doprovázejí ke spánku. Mazlivé hračky lze snadno připevněn k posteli suchým zipem. Jedním z vrcholů této podpory spánku je simulace srdečního rytmu matky. Ty mají uklidňující účinek na vaše dítě a šíří teplo a bezpečnost. Hudební box je také vybaven třemi funkcemi časovače (30, 60 a 90 minut). Stiskněte tlačítko světla a na zeď nebo strop se promítne barevná hvězdná obloha, která pomůže vašemu dítěti uklidnit se a usnout. Během dne jsou roztomilá vycpaná zvířata milá společnice a skvělá hračka. Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 12,5 x 15,5 x 20,5 cm 12 zvukových možností: 6 různých uspávanek, tlukot srdce, zvuky oceánu, pták, déšť, zvuky spánku a syčení 3 funkce časovače Hlasitost ovládání Změna barvy LED s možnou projekcí hvězd suchý zip Čištění: omyvatelné (bez hudební skříňky) Věk: od 0 měsíce Pozor 3 x AA baterie jsou nutné pro provoz. Nejsou zahrnuty, objednávejte zvlášť. Praktické: Hudební skříňka je odnímatelná. Spací pomůcka může být v případě potřeby omyta.


 • cloud-b Tranquil Turtle - růžová
  cloud-b Tranquil Turtle - růžová

  Tato jedinečná Tranquil S dětská ropucha promítá kouzelné podvodní světelné efekty na stropy a stěny. Jas a hlasitost lze individuálně nastavit. Přes její ospalý vzhled..

  1277.00 Kč
 • cloud-b Twilight Turtle™ - Blue
  cloud-b Twilight Turtle™ - Blue

  Nechte strach ze tmy minulosti. Twilight Turtle vytvoří z tmavého prostoru hvězdovou přírodu s konzolí, která produkuje hvězdové obrazce na strop a stěny pokojíčku. Rodiče..

  968.00 Kč


Hledáte Noční světla? V sekci dětský pokoj | bezpečnost je možné objevit jedinečné plyšová hračka se světlem a zvukem tučňák!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt