Hlavolam RecentToys Molekuly

Hlavolam RecentToys Molekuly

Hlavolam RecentToys Molekuly

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pro děti
Dodavatel:RecentToys
Cena:399 Kč
Hlavolam RecentToys Molekuly 5 (100%) 16 hodnocení

Přichází hlavolamy RecentToys a přináší sebou mnoho hodin zábavy!

Jsou ideálními společníky na dlouhé cesty na dovolenou ale i vhodným dárkem pro všechny milovníky záludností. Hlavolamy jsou skvělé také na psychiku, pomáhají relaxovat a podporují logické myšlení a trpělivost. Potrapte svoje mozkové závity a protáhněte prsty, zábava začíná. Jak hrát? Různobarevné molekuly seskládejte tak, aby se na jedné straně žádná barva neopakovala. Postavíte se této výzvě? - Rozměry: 10.5 x 10.5 x 12.2 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 250 g - Materiál: plast - Vhodné pro děti: od 9 let - Péče a údržba: otírejte hadříkem


 • Zvířecí abeceda Legler
  Zvířecí abeceda Legler

  Výuková pomůcka děti vzdělává zábavnou formou. Zvířátka pomáhají při výuce poznávání zástupců zvířecí říše, zatímco písmenka a čísla se angažují při..

  459 Kč
 • Ošatka se zeleninou Legler Vegebasket
  Ošatka se zeleninou Legler Vegebasket

  Na co si vaše děti hrají nejradši? Na kuchaře? Na maminky a tatínky? Na obchod? Žádná z těchto her se neobejde bez pořádného košíku plného zeleniny, kterou spotřební..

  739 Kč
 • Vozík s dřevěnými kostkami na hraní Legler Walker
  Vozík s dřevěnými kostkami na hraní Legler Walker

  Potřebuje vaše ratolest oporu při chůzi, nebo prostě jen rádo cestuje po domě se svými hračkami? Pak nepřehlédněte tento vozík s barevnými kostkami. Když si bude tedy..

  1299 Kč
 • Dřevěný domek Legler House of Locks
  Dřevěný domek Legler House of Locks

  Tolik dveří, tolik oken, tolik zámečků. K čemu je to dobré? Přeci pro rozvoj jemné motoriky vašich dětí! - Rozměry: 18.5 x 28.5 x 17.5 cm (délka x výška x šířka) -..

  1379 Kč
 • Skládačka Legler ABC Bus
  Skládačka Legler ABC Bus

  Copak se tu dnes kuchtí dobrého? ♥ Nechte malé hospodyňky či hospodáře, ať vám připraví nějakou lahodu, o které jste určitě ještě neslyšeli Hračky od značky..

  1239 Kč


Hledáte Dětské hry? V sekci kategorie | pro děti | hry a hračky je možné objevit jedinečné hlavolam recenttoys molekuly!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt