Modrý kulatý koberec s motivem mraku KICOTI Blue Cloud ø 133 cm

Modrý Kulatý Koberec S Motivem Mraku KICOTI Blue Cloud ø 133 Cm

Modrý kulatý koberec s motivem mraku KICOTI Blue Cloud ø 133 cm

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Textil
Dodavatel:KICOTI
Cena:2299 Kč
Modrý kulatý koberec s motivem mraku KICOTI Blue Cloud ø 133 cm 4 (80%) 21 hodnocení

Teplo od nožiček, hebkost, útulnost a příjemné barvy. To vše a mnovem víc přesně splňují koberce od značky KICOTI. Pokud navíc fandíte minimalismu a sháníte koberec, který bude nejen báječným odpočinkovým a hracím místem pro vaše nejmenší, ale zároveň zapadne do vašeho decentního příbytku, jste tu správně.

Značka KICOTI potěší nejen ty nejmenší, ale i jejich rodiče. Nabízí široký sortiment nábytku a textilních doplňků vyrobených výhradně v Evropě. Kolekce kombinují důraz na detail a prvotřídní kvalitu zpracování s pečlivě vybranými materiály. Doveďte spolu s praktickými kousky KICOTI království vaší ratolesti k naprosté dokonalosti.

U tohoto typu koberce se může stát, že motiv bude vlivem výroby zrcadlově otočený. - Rozměry: 0.7 cm (výška) - Hmotnost: 2.84 kg - Průměr: 1.33 m - Materiál: 100% polypropylen - Země původu: Evropa - Péče a údržba: suché čištění a pravidelné vysávání - Počet balíkov: Počet balíků
Hledáte Dětské koberce? V sekci kategorie | textil | dětský textil je možné objevit jedinečné modrý kulatý koberec s motivem mraku kicoti blue cloud ø 133 cm!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt