BergHOFF Box na svačinu dvojitý LEO šedá

BergHOFF Box Na Svačinu Dvojitý LEO šedá

BergHOFF Box na svačinu dvojitý LEO šedá

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Školní potřeby
Dodavatel:BergHOFF
Cena:835.00 Kč
BergHOFF Box na svačinu dvojitý LEO šedá 2,75 (55%) 22 hodnocení

Rádi si ve škole, v práci nebo na cestách pochutnáváte na domácích svačinkách? Pořiďte si stylový dvojitý box z dílny belgické značky BergHOFF, ze kterého bude všechno jistě chutnat o kousek víc! Neobsahuje žádné škodliviny, je vhodný pro ohřívání v mikrovlnné troubě. Dokonale padnoucí víko krabičku velmi dobře utěsní, elastický pružný popruh navíc zajistí, že se víko za žádných okolností neotevřeV jednoduchosti je krása a u plastového svačinového boxu to platí dvojnásob. Čistý design pozvedne svačení na luxusní záležitost.


 • VETRO-PLUS Láhev plastová se silikonovým dudlíkem MICKEY 240 ml
  VETRO-PLUS Láhev plastová se silikonovým dudlíkem MICKEY 240 ml

  Plástová láhev pro děti udělá určitě radost každému dítěti. Výhodou plastového nádobí je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu...

  169.00 Kč
 • Banquet Svačinový box Frozen 2, 17,5 x 14 cm
  Banquet Svačinový box Frozen 2, 17,5 x 14 cm

  Svačinový box FROZEN 2, udělá radost každému dítěti. Box je vyrobený z plastu a je určený pro zdravou svačinu do školy nebo na výlety do přírody...

  89.00 Kč
 • BergHOFF Box na svačinu dvojitý LEO šedá
  BergHOFF Box na svačinu dvojitý LEO šedá

  Rádi si ve škole, v práci nebo na cestách pochutnáváte na domácích svačinkách? Pořiďte si stylový dvojitý box z dílny belgické značky BergHOFF, ze kterého bude..

  835.00 Kč
 • Dětská sportovní láhev Spiderman, 660 ml
  Dětská sportovní láhev Spiderman, 660 ml

  Pořiďte dětem láhev na výlety, do školky i do školy, nebo třeba jen tak, na osvěžení při dovádění venku. Láhev z Disney kolekce zdobí oblíbený motiv Spidermana,..

  209.00 Kč
 • BergHOFF Dóza na svačinu LEO, růžová
  BergHOFF Dóza na svačinu LEO, růžová

  Vaše oblíbená zelenina s chutným dipem, jogurt s hrstkou bobulí a müsli nebo domácí polévka s křupavými krutony, ať už si vyberete svačinu nebo oběd, v této dvojité..

  349.00 Kč
 • BOX UH SVAČINA ZOO 4 KS
  BOX UH SVAČINA ZOO 4 KS

  Orion svačinový box ZOO potěší svým tvarem a motivem žabky na víčku především děti. Sada obsahuje 4 boxy s víčkem různých velikostí. Mikrovlnná trouba i myčka..

  99.00 Kč


Hledáte Boxy na svačinu? V sekci dětské zboží | Školní potřeby je možné objevit jedinečné berghoff box na svačinu dvojitý leo šedá!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt