Nafukovací vodní skluzavka s bazénkem Dekorhome

Nafukovací Vodní Skluzavka S Bazénkem Dekorhome

Nafukovací vodní skluzavka s bazénkem Dekorhome

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětský zahradní svět
Dodavatel:vidaXL
Cena:14135.00 Kč
Nafukovací vodní skluzavka s bazénkem Dekorhome 3,75 (75%) 18 hodnocení

Užívejte si osvěžující léto s naší nafukovací dvojitou skluzavkou. Tato vodní skluzavka s brouzdalištěm představuje to nejlepší řešení, jak uniknout nesnesitelným horkům parných letních dnů.Nafukovací skákadlo je vyrobené z materiálu odolného proti propíchnutí a jeho jednotlivé díly jsou k sobě sešité dvojitými až čtverými stehy. Je tedy velmi pevné a zaručuje dlouhou životnost. Skákadlo má hned dvě vodní skluzavky pro dvakrát tolik legrace. Plocha dojezdového bazénku je dostatečně velká pro bezpečné přistání do vody. Lezecká stěna nabízí další zdroj zábavy a široká madla vám umožní po ní bez námahy šplhat nahoru a dolů. Součástí balení je též ventilátor pro snadnou instalaci i složení nafukovací skluzavky.Zásilka obsahuje: 1 skákadlo, 1 ventilátor, 4 zemní kotvy pro ventilátor, 6 zemních kotev pro skákadlo, 2 vodní vaky, 1 hadici, 1 přenosnou tašku a 1 sadu na opravu.Barva:vícebarevná Rozměry:šířka: 215 cm hloubka: 600 cmvýška: 255 cmModel ventilátoru: SW-3E (AC 220–240 V)Výkon: 400–450 WFrekvence: 50 HzMateriál:laminované PVC a polyesterMaximální nosnost: 90 kg (2 děti)Hmotnost:27 kg Pro venkovní použití.


 • Dětský zahradní domeček Dekorhome
  Dětský zahradní domeček Dekorhome

  Náš nejmenší a nejoblíbenější domeček. Tatínka potěší jednoduchou montáží a dítko spoustou tvůrčí svobody. Díky prefabrikovaným stěnovým panelům ze smrkového..

  15585.00 Kč
 • Dětský zahradní domeček Dekorhome Šedá
  Dětský zahradní domeček Dekorhome Šedá

  Velké dětské hřiště přesvědčí mimořádně vysokou stabilitou a dlouhou životností. Nabízí vše k tomu, aby děti mohly prožít veškeré své hrací fantazie. Hřiště..

  29998.00 Kč
 • Dětská skluzavka GH6215 zelená
  Dětská skluzavka GH6215 zelená

  Skluzavka je určena pro děti od 3 do 10 let. Je vyrobena z odolného polyethylenu. Konstrukce skluzavky je z ocelových trubek s práškovým povlakem. Stabilní základna skluzu,..

  2956.00 Kč
 • Dětská souprava KASIA - FSC ROJAPLAST
  Dětská souprava KASIA - FSC ROJAPLAST

  Dětská souprava se skládá ze stolku, lavičky a dvou křesílek. Je vyrobena z borovicového dřeva ve veselém barevném provedení.Souprava má certifikát FSC, který..

  2288.00 Kč


Hledáte Skluzavka na zahradu? V sekci zahrada | dětský zahradní svět je možné objevit jedinečné nafukovací vodní skluzavka s bazénkem dekorhome!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt