TREFL Malý objevitel Enjoy English magické pero

TREFL Malý Objevitel Enjoy English Magické Pero

TREFL Malý objevitel Enjoy English magické pero

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Trefl
Cena:339.00 Kč
TREFL Malý objevitel Enjoy English magické pero 2,5 (50%) 26 hodnocení

Začněte se se svými dětmi učit anglicky zábavnou formou a pořiďte jim tuto edukativní hru. Pomocí tématických karet se děti učí a upevňují si znalost jednotlivých slovíček. Prostřednictvím her a hádanek, které v této sadě najdete, mohou děti učinit první krůčky v učení cizího jazyka. Součástí balení je i magické pero, které po zvolení správné odpovědi vydá zvukový signál. Balení obsahuje baterií napájenou kouzelnou tužku, 16 desek s úkoly, desku s kolečkem pro výběr otázek, 4 figurky a návod.


 • Trefl Černý Petr Mimoni
  Trefl Černý Petr Mimoni

  Díky těmto zábavným kartám se děti nebudou nudit doma ani na cestách. A jak se tato oblíbená hra hraje? Rozdají se všechny karty a kdo získá dvojice se stejným..

  79.00 Kč
 • Trefl 5 sekund Stolní hra
  Trefl 5 sekund Stolní hra

  Hra, která vás naučí rychle myslet i mluvit! Jistě, tři plemena psů určitě vyjmenovat dokážete. Ale zvládnete to v časovém presu? Tak schválně! Máte na to pouhých 5..

  599.00 Kč
 • Trefl Domino Prasátko Peppa
  Trefl Domino Prasátko Peppa

  Tato zábavná vzdělávací hra s motivy oblíbeného dětského seriálu podporuje schopnost pamatovat si a soustředit se, a to vše hravým způsobem. Děti si trénují i jemnou..

  189.00 Kč
 • Pexeso 64 voděodolných karet v plechové krabičce Povolání, 6 x 6 x 4 cm
  Pexeso 64 voděodolných karet v plechové krabičce Povolání, 6 x 6 x 4 cm

  Originální pexeso v malé plechové krabičce s obrázky postaviček známých, oblíbených, ale i méně častých povolání, které si zaslouží naši pozornost a..

  109.00 Kč
 • Dino Cestovní společenská hra Poznej vlajky, 13 x 13 x 4 cm
  Dino Cestovní společenská hra Poznej vlajky, 13 x 13 x 4 cm

  Poznávejte cizokrajné země i ve chvílích, kdy jste doma. Rychlá vědomostní a postřehová hra, při které si procvičíte poznávání vlajek a základních reálií o..

  189.00 Kč
 • Trefl Dětská hra Houbaření s rodinou Treflíků
  Trefl Dětská hra Houbaření s rodinou Treflíků

  Připravte se na krásný den v lese při houbaření s rodinou Treflíků. Kdo z Vás bude šikovnější a podaří se mu nasbírat nejvíce hříbků? Les v krajině Treflíků je..

  329.00 Kč


Hledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné trefl malý objevitel enjoy english magické pero!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt