Tescoma dávkovací láhev PRESTO 250 ml, 4 trysky

Tescoma Dávkovací Láhev PRESTO 250 Ml, 4 Trysky

Tescoma dávkovací láhev PRESTO 250 ml, 4 trysky

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Ostatní kuchyňské náčiní
Dodavatel:Tescoma
Cena:189.00 Kč
Tescoma dávkovací láhev PRESTO 250 ml, 4 trysky 4,75 (95%) 24 hodnocení

Univerzální pružná láhev se 4 tryskami vynikající pro snadné dávkování. Zelená tryska pro olej a ocet, červená pro kečup a hořčici, žlutá pro majonézu a dresinky a oranžová pro potírání marinádou při pečení a grilování. Dokonale těsnící uzávěr umožňuje odkládání láhve dnem vzhůru. Láhev se stupnicí pro snadné odměřování je vyrobena z pružného odolného plastu, trysky ze žáruvzdorného silikonu. Vhodné do ledničky a do myčky. 3 roky záruka.


 • Tescoma souprava na trojobal PRESTO
  Tescoma souprava na trojobal PRESTO

  Souprava pro snadné a rychlé obalování masa, ryb, sýrů, hub a zeleniny v trojobalu nebo těstíčku. Tři vzájemně spojené misky s protiskluzovou úpravou jsou vynikající pro..

  319.00 Kč
 • Tescoma tvořítko na lívance PRESTO
  Tescoma tvořítko na lívance PRESTO

  Připravte si domácí lívance nebo smaženky s motivy srdíčka, hvězdičky, květinky a smajlíku.   V čem tvořítko na lívance PRESTO vyniká?   S..

  219.00 Kč
 • Tescoma stojan na ryby GrandCHEF
  Tescoma stojan na ryby GrandCHEF

  Vychutnejte si sladkovodní a mořské ryby - dokonale propečené, ugrilované nebo vařené v páře.    V čem Stojan na ryby GrandCHEF..

  159.00 Kč


Hledáte Dávkovací láhve? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | ostatní kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné tescoma dávkovací láhev presto 250 ml, 4 trysky!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt