Tescoma magnetická klipsa PRESTO, 3 ks

Tescoma Magnetická Klipsa PRESTO, 3 Ks

Tescoma magnetická klipsa PRESTO, 3 ks

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Balení a úschova potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:109.00 Kč
Tescoma magnetická klipsa PRESTO, 3 ks 3,25 (65%) 19 hodnocení

Praktické klipsy s magnetem pro zavěšení na magnetické plochy v kuchyni a domácnosti.   V čem magnetické klipsy PRESTO vynikají?   S magnetickými klipsami snadno uchytíte poznámky, vzkazy, recepty nebo fotografie na dveře ledničky i myčky nebo na jakékoliv magentické plochy v kuchyni. Čelisti  klips jsou opatřeny speciálním protiskluzovým povrchem, jsou proto ideální i pro bezpečné uzavření sáčků s potravinami.   Jaké mají magnetické klipsy PRESTO další výhody?   malé klipsy jsou dodávány v balení 3 ks   velké klipsy v balení 2 ks.   Materiál: prvotřídní odolný plast. Údržba: otřete vlhkým hadříkem. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma chlebovka 4FOOD 42 cm
  Tescoma chlebovka 4FOOD 42 cm

  Čerstvý voňavý chléb je delikatesa, která předčí speciality šéfkuchařů celého světa. Jak ale zařídit, aby zůstal křupavý a kyprý i další den? Uložte ho do..

  719.00 Kč
 • Tescoma pytlík pro ukládání pečiva 4FOOD 50x35 cm
  Tescoma pytlík pro ukládání pečiva 4FOOD 50x35 cm

  Vynikající pro hygienické uložení chleba, bílého i tmavého pečiva atd., pytlík chrání před osycháním a tvrdnutím, pečivo vydrží déle čerstvé. Vyrobeno ze 100 %..

  179.00 Kč
 • Tescoma pytlík na zeleninu 4FOOD 2,5 l
  Tescoma pytlík na zeleninu 4FOOD 2,5 l

  Prodyšný pytlík pro uskladnění potravin.   V čem Pytlíky na zeleniny 4FOOD vynikají?   Jsou vynikající pro uskladnění česneku, cibule,..

  139.00 Kč
 • Tescoma oddělovač fólií FlexiSPACE
  Tescoma oddělovač fólií FlexiSPACE

  Konfigurátor FlexiSPACE Nejste si jisti, zda-li se vám vybrané zásobníky do zásuvky vměstnají a v jakém počtu? Chcete si vizualizovat více variant jejich uspořádání?..

  299.00 Kč
 • Tescoma kuchyňský organizér onWALL, 3 v 1
  Tescoma kuchyňský organizér onWALL, 3 v 1

  Také máte pocit, že kdybyste měli deset rukou, tak byste je v kuchyni všechny dokázali zaměstnat? Právě pro vás TESCOMA vyvinula skvělý kuchyňský organizér onWALL. Ten v..

  619.00 Kč
 • Tescoma kuchyňský organizér onWALL, 4 v 1
  Tescoma kuchyňský organizér onWALL, 4 v 1

  Také máte pocit, že kdybyste měli deset rukou, tak byste je v kuchyni všechny dokázali zaměstnat? Právě pro vás TESCOMA vyvinula skvělý kuchyňský organizér onWALL. Ten v..

  819.00 Kč


Hledáte Zavírání sáčků? V sekci domácnost | balení a úschova potravin je možné objevit jedinečné tescoma magnetická klipsa presto, 3 ks!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt