Tescoma uzávěr na sáčky a tašky PRESTO, 4 ks

Tescoma Uzávěr Na Sáčky A Tašky PRESTO, 4 Ks

Tescoma uzávěr na sáčky a tašky PRESTO, 4 ks

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Balení a úschova potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:109.00 Kč
Tescoma uzávěr na sáčky a tašky PRESTO, 4 ks 5 (100%) 24 hodnocení

S uzávěry PRESTO můžete nakoupené potraviny uzavřít a skladovat  přímo v mikrotenových sáčcích a taškách.   V čem jsou uzávěry na sáčky PRESTO výjimečné?   Když potřebujete uchovat pečivo, zeleninu nebo uzeniny apod. ve větším mikrotenovém sáčku nebo nákupní tašce, můžete je pomocí uzávěrů PRESTO snadno uzavřít. Otevřený konec sáčku či tašky jednoduše stočte do spirály a uzávěrem jej sepněte. Potraviny v plastových sáčcích nebo taškách s nasazenými uzávěry můžete uložit nejenom do chlebníku nebo spižírny, ale i do lednice a mrazničky.   Jaké mají uzávěry na sáčky PRESTO další výhody?    v nabídce i malé uzávěry vhodné pro menší plastové sáčky   ve 4 barvách pro snadné rozlišení uložených potravin   Materiál: prvotřídní odolný plast. Použití: vhodné do ledničky i mrazničky. Záruka: 3 roky.      


 • Tescoma magnetická klipsa PRESTO, 3 ks
  Tescoma magnetická klipsa PRESTO, 3 ks

  Praktické klipsy s magnetem pro zavěšení na magnetické plochy v kuchyni a domácnosti.   V čem magnetické klipsy PRESTO..

  109.00 Kč
 • Tescoma chlebovka 4FOOD 42 cm
  Tescoma chlebovka 4FOOD 42 cm

  Čerstvý voňavý chléb je delikatesa, která předčí speciality šéfkuchařů celého světa. Jak ale zařídit, aby zůstal křupavý a kyprý i další den? Uložte ho do..

  719.00 Kč


Hledáte Zavírání sáčků? V sekci domácnost | balení a úschova potravin je možné objevit jedinečné tescoma uzávěr na sáčky a tašky presto, 4 ks!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt