Trefl První dětské hry Dopravní prostředky

Trefl První Dětské Hry Dopravní Prostředky

Trefl První dětské hry Dopravní prostředky

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Trefl
Cena:219.00 Kč
Trefl První dětské hry Dopravní prostředky 5 (100%) 25 hodnocení

Při této zábavné hře se děti učí různé názvy dopravních prostředků, jejich vlastnosti a názvy jejich řidičů. Hra má velké prvky, je tedy naprosto bezpečná. Je vyrobena z hrubého kartonu.


 • Společenská hra Les
  Společenská hra Les

  Tento soubor naučně-logických společenských her obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. S jejich pomocí získají děti veselým a..

  99.00 Kč
 • Hydrodata Společenská hra Hygiena
  Hydrodata Společenská hra Hygiena

  Díky této sadě her získají děti veselým a hravým způsobem některé poznatky a informace o čistotě a hygieně. Sada obsahuje 4 základní hry, které dětem rozšíří..

  59.00 Kč
 • Dino Diamantový les
  Dino Diamantový les

  Proměňte se v trpaslíky v originální dětské hře od českého autora. Čeká vás napínavá pátrací akce v temném lese. Hledat budete čtyři barevné diamanty a pokud je..

  329.00 Kč
 • Bonaparte Společenská hra Grabolo Stragoo
  Bonaparte Společenská hra Grabolo Stragoo

  Tato rychlá postřehová hra zabaví vás i vaše přátele. Kostky určí kombinaci barvy a čísla, hráč musí rychle reagovat a sebrat ze stolu kartu splňující kombinaci...

  209.00 Kč
 • Dino Vědomostní kvízová hra s globusem, 440 otázek, 18 x 21 x 18 cm
  Dino Vědomostní kvízová hra s globusem, 440 otázek, 18 x 21 x 18 cm

  Kde leží galerie Louvre a kolik žen měl Karel IV.? Že tyhle dotazy zodpovíte levou zadní? Pak se připravte na řadu dalších a záludnějších, které na vás čekají na..

  469.00 Kč
 • Trefl Černý Petr Myška Minnie
  Trefl Černý Petr Myška Minnie

  Díky těmto zábavným kartám se děti nebudou nudit doma ani na cestách. A jak se tato oblíbená hra hraje? Rozdají se všechny karty a kdo získá dvojice se stejným..

  79.00 Kč
 • Společenská hra Farma
  Společenská hra Farma

  Tento soubor naučně-logických společenských her obsahuje součásti pro čtyři hry, včetně pexesa. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. S jejich pomocí získají děti..

  109.00 Kč
 • Dino Stolní hra Prasátko Peppa
  Dino Stolní hra Prasátko Peppa

  Při této veselé hře potrénují vaše děti jednoduchou strategii, postřeh, barvy a zároveň si užijí legraci při plnění interaktivních úkolů. Budou poznávat..

  239.00 Kč


Hledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné trefl první dětské hry dopravní prostředky!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt