Zahradní stůl Rulen - malý

Zahradní Stůl Rulen - Malý

Zahradní stůl Rulen - malý

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:4221.00 Kč
Zahradní stůl Rulen - malý 5 (100%) 26 hodnocení

Malý zahradní stůl Rulen české výroby je vyrobený z kvalitního borovicového masivu. Stůl se pyšní kvalitním opracováním a stabilním provedením. V základním provedení je zahradní stůl bez povrchové úpravy. Součástí balení je spojovací materiál, montážní plánek, návod na údržbu a povrchovou úpravu. Zahradní stůl lze kombinovat s produkty z borovicového masivu (viz související zboží). Dodáváno v demontu. Specifikace: - materiál - borovicové dřevo - síla dřeva - 28 mm Rozměry: - délka 152 cm - šířka 90 cm - výška 70 cm Povrchová úprava: Doporučujeme objednat přímo u nás, a to vhodným výběrem odstínu moření za příplatek (viz varianty produktu). Pokud si vyberete jakýkoliv odstín moření, je ale třeba počítat s tím, že zboží bude dodáno v horizontu 2-3 týdnů, než bude povrchová úprava provedena. Pokud bude stůl umístěn do vnitřního prostředí, doporučujeme povrchovou úpravu základní bezbarvou tenkovrstvou lazurou vhodnou do interieru, pro venkovní použití doporučujeme konečnou úpravu středněvrstvou lazurou.


 • Zahradní stůl Rulen - velký
  Zahradní stůl Rulen - velký

  Velký zahradní stůl Rulen české výroby je vyrobený z kvalitního borovicového masivu. Stůl se pyšní kvalitním opracováním a stabilním provedením. V základním..

  5129.00 Kč
 • Zahradní stůl Lonus
  Zahradní stůl Lonus

  Zahradní stůl Lonus české výroby je vyrobený z kvalitního masivního borovicového dřeva. Předností stolu je kvalitní opracování a stabilní provedení. V základním..

  3565.00 Kč


Hledáte Zahradní stoly? V sekci nábytek | zahradní nábytek je možné objevit jedinečné zahradní stůl rulen - malý!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt